Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Рівне ⚡️Новини
Added 06 Dec 2025

Рівне ⚡️Новини

@rivne_insider
Number of subscribers: 23 229
Photos: 13,100
Videos: 5,760
Links: 19,800
Description:
Важливі новини Рівного та України. Коротко та інформативно про головне. Про найголовніше — із поясненнями. 📩 За рекламою звертатись до @top_reklama777 Найбільша сітка каналів у телеграмі на 5🍋 підписників. Зробимо найкращу рекламу вашому продукту
Source

Рівне ⚡️Новини | Чому майбутнє кафе створить небезпеку для руху транспорту на Київській...

Telegram community logo - Рівне ⚡️Новини Рівне ⚡️Новини @rivne_insider
4 300 Views/Reach 2026-01-18 18:20 Message №23071
Чому майбутнє кафе створить небезпеку для руху транспорту на КиївськійПідприємець Віталій Павлов отримав право оренди земельної ділянки на вулиці Київській. Такий аукціон проводила міська рада Рівного. Поблизу обласної лікарні він має намір побудувати кафе. Однак при погодженні необхідних для початку будівництва документів підприємець отримав застереження поліції — зробити нормальний під’їзд до закладу з вулиці Київської буде проблематично.Андрій Шевчук, начальник відділу планування й урбаністики міського управління містобудування та архітектури:— Стосовно будівництва кафе, то чинна містобудівна документація передбачає таку можливість. Особисто для мене немає дивного, що там збудують заклад громадського харчування. Адже інтерес бізнесу до магістральної вулиці Київської зумовлений її важливим значенням — це один із в’їздів до міста з високою інтенсивністю руху та концентрацією інших важливих громадських об’єктів. Але необхідно буде облаштувати безпечний під’їзд до цієї ділянки, який не погіршить умови користування суміжними територіями.Сергій Коханюк, начальник відділу безпеки дорожнього руху УПП Рівненщини:— Варто не забувати, що поруч знаходиться також АЗС, де є смуга накопичення. Якщо там ще побудувати кафе, то збільшиться інтенсивність руху автомобілів, а це вплине на безпеку дорожнього руху. Адже відвідувачі приїздитимуть до кафе на власних автомобілях, бо поруч немає зупинки громадського транспорту. Крім того, влаштувати виїзд з цієї ділянки неможливо, відповідно до тих пропозицій, які пропонував забудовник. Поруч з тією територією уже є небезпечний виїзд на вулицю Київську — з обласної лікарні. Там стається багато дорожньо-транспортних пригод. Якщо ще й кафе побудують, то потрібно буде думати над новою організацією дорожнього руху.