👁 632
26-02-08 21:01
привіт всім я прийшов пожужать про другорядних персонажів з РесентиментуНаріне, я б сказав не дуже самостійна людина, вона вразлива і доволі чутливаТак уж вийшло що по маминій лінії люди всі не дуже веселі та говіркі, а в ній це зібралося просто лютим концентратом✶ Адом, живе самітником в батківському маєтку серед гір, за життя не мав ні дівчини, ні хлопця та і друзів як такових теж, собака була яка незадовго до приїзду Наріне померла. Він в журбі😔 (от люблю я мертвих домашніх тварин додавати в твори як родзинку)✶ Ніколь, на мою думку хороша мама (Ірвін теж хороший батько але зараз не про нього), вона хороша мама, сестра, дружина, працівниця і так далі, вона не жаліється, але на мою скромну думку скоро дамбу прорве і допомагати доведеться вже їйЯк я казав Наріне з них всіх сама важка, суто для тих хто тут є скажу що вся ця історія почалась, через те що Наріне отримала нервовий зрив на почві пред диплому. Навіть з її характером це було занадто, всі звісно перелякалися─────────✶✶✶──────────✶ #NS ✶