Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓
Added 06 Jan 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Number of subscribers: 1 241
Photos: 564
Videos: 83
Links: 387
Description:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Source

QA Navigator Leadership 🎓 | Буквально вчора робила пост в інсті де відпочиваю 1 день в орендованом...

Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
399 Views/Reach 2026-05-07 09:44 Message №1511
Буквально вчора робила пост в інсті де відпочиваю 1 день в орендованому будиночку перед стартом нової групи. І от писали мені, що це успішний успіх, інфоциганство та все таке.Давайте про це поговоримо? Що таке успішний успіх+ інфоциганство? - це коли вам обіцяють мати все не докладаючи особливих зусиль, коли от я за день маю 2000 баксів на консалтингу - приходь і тебе навчу. Не навчиш. Бо по-перше ти брешеш 90% і не маєш такіх грошей сам на постійній основі, по друге - це впарювання хз чого і якої якості, і це вже інфоциганство, на фоні успішного успіху. Тобто ви купуєте "мрію" не особливо дивлячись хто і чому вас буде вчити. Колись мене такі пости з успішним успіхом дуже вкурвили і я зробила пост з фото своєї авто та відпустками - проте написала, що оце все - ви можете мати якщо пройдете мій шлях в 15+ років досвіду роботи, витратите стільки-то грошей на навчання, саморозвиток, психотерапії і багато чого ще. Бо це все бляха дається великим трудом. Особливо коли у вас немає багатих родичів, чи банально батьків, які допомагають будь чим. Так от - дозволити собі відпочинок в 1 день в тиші - я змогла за умови що вже 5 років не була у відпустці. Бо останній рік я робила ремонт і моя кукухонька вже відлітає в теплі краї просто. І я розумію чітко, що це вже конче необхідно кукусі. Інакше ніяке навчання людей я не можу робити бо можу їм нашкодити більше, ніж допомогти, ну і нашкодити собі ще більше. Тож, мої хороші, це ніхрена не про успішний успіх, це про те, що будете херачити - будете мати. Хочете мати 1,2,3 - ставьте за мету та йдіть до неї. Швидко буває тільки діарея. Все інше - треба працювати. І чим більше ви хочете - тим довше працювати прийдеться. А якщо ви ведетесь на рекламу курсів де обіцяють бішані кошти після курсу майже одразу, працевлаштування і зп вище 1 к баксів вже завтра - вам звіздять у вуха в 99% випадках. І якщо ви купляєте курси чи інше навчання в таких людей - то винесьте хоча б цього урок - на майбутнє: фільтрувати навчання. Бо в 90% випадках ви там нічому не навчитесь. Бо заробляють ті люди такі гроші тільки завдяки тим, хто ведеться на інста життя і обіцянки, бігаючи за цим успішним успіхом та картинкам. Звісно можна правда піти тим же шляхом, впарювати zero /курси створені аі/або як охеренно навчать вас аі без конкретики - наївним людям. Якщо совість вас покинула, а егоїзм досяг піку Гімалаїв, то це ваш варіант) #інфоциганство #успішний_успіх