Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓
Added 06 Jan 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Number of subscribers: 1 241
Photos: 564
Videos: 83
Links: 387
Description:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Source

QA Navigator Leadership 🎓 | Репутація компанії та особистий бренд людини - важливі чи ні? Давайте ...

Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
565 Views/Reach 2025-10-07 08:58 Message №1221
Репутація компанії та особистий бренд людини - важливі чи ні? Давайте поговоримо спочатку про рептуацію компанії. Репутацію складають декілька речей:- довіра кінцевого покупця продукту - якість продукту - стабільність на ринку - відгуки робітників - враження конкурентів та їх наявність Що таке репутація для компаній які наймають людей? Візьмемо гемблінг - чи погана в них репутація? Чи ні ?Здається що більшість скаже лайно - але це не так.Це сумнівна з етичного та персонального боку зору історія, проте це великі компанії, які стабільно зростають, які мають клієнтів і конкурентів. І платять зп вище середнього по ринку. Банк який працював з росією - зараз буде "погана репутація" - але люди йдуть туди працювати Компанія яка кидає людей на гроші, звільняє, має токсичне середовище - може мати гарну репутацію в кінцевого користувача І так далі. Репутація компанії це не тільки про бренд. Можна побудувати міжнародний бренд але бути всередині з жахливими процесами і бидло-керівниками і мати ще й сумнівних інвесторів з тої ж гембли або ще звідкилясь, платити низьку зп і так далі. А ще, репутація компанії це - люди які в ній працюють.Якщо ви маєте гарних спеціалістів - навряд чи вони терплять якісь редфлаг умови, значить апріорі - компанія гарна і можна йти працювати. І це вже про особистий бренд - по факту - те, що вас продає як спеціаліста. Побачивши виступи на конференціях можна скласти про людей враження, і так, якісь виступи можуть бути не дуже і враження буде таке саме, але ж - бренд це по суті демонстрація вашої експертності. І це не тільки про виступи.Раніше писали рекомендаційні листи. По яким вас брали на роботу. Зараз - ви пишите його самі - де - не важливо, як часто - не важливо. Достатньо декілька коментарів, нетворків, постів, тощо. І все це може десь зіграти вам на користь, а десь, в мінус. І це нормально, це те, що зараз звуть "метч з людиною". Комусь ок, комусь ні. А ще люди можуть приваблювати інших схожих за цінностями в вашу компанію і полегшити вам процес онбордингу. Ті самі нетворки на конфах і хантинг там же одним днем - не одноразові історії, хоча наразі їх набагато меньше. Що для мене зараз гарна репутація в компанії?І чому для мене ? Бо це насправді теж , в більшості, індивідуальна історія, - це такий самий "метч" з компанією кожного згідно його цінностей. Для мене важливий метч це - люди. Можна тисячу разів дивитись про компанію інформацію і бачити лише феєрверки в оченята, але заходиш на той же лінкедін/доу і дивишься, хто там працює, що вони пишуть, які їхни думки, коментарі. Все інше теж важливо - але більше ніж люди про компанію не скаже нічого. Вже потім можна подивитись все інше - і продукт і конкурентів і послухати, що вони саме про себе говорять. А як у вас з цим? PS порада, не вирішувати по одному посту, одному коментарю чи одному виступу людини. Подивіться декілька щоб мати враження. Щоб бути більш об'єктивним в цьому по експертності , і те саме стосується і компаній також. #думки #репутація