Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓
Added 06 Jan 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Number of subscribers: 1 241
Photos: 564
Videos: 83
Links: 387
Description:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Source

QA Navigator Leadership 🎓 | Одна з проблем лідів на співбесідах — не вміння розказати про свої дос...

Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
479 Views/Reach 2025-09-15 14:02 Message №1190
Одна з проблем лідів на співбесідах — не вміння розказати про свої досягнення. 🙅‍♀️Навіть кращі кандидати коли їх питаєш про їх досягнення кажуть щось таке : найняв 20 людей, 0 кількість багів на проді, 100% автоматизованих кейсів, написали новий фреймворк.. 😒 Колись я теж пишалась і розказала на інтерв'ю, що найняла 70 людей за дуже короткий термін, а мене не взяли на проєкт саме через цей фактор. 🤦‍♀️Розберемо, чому?🤔Такі ваші досягнення — це двояка інформація. ⚖️По прикладах:0 багів в проді — це тому, що у вас 3 клієнти й їм пофіг на баги? 🤷‍♀️ це тому, що ви класно тестуєте? 🤓 це тому, що розробники писали якісний код? 💪 це тому, що у вас сапорт працює за схемою — всі йдуть лісом і це не баг? 💩 Це тому, що ви не створюєте тікети, а живете в коментарях і чатиках? 💬 м?100% автоматизовані тести — а треба було? 🤨 а скільки там всього кейсів, 5? 5000? 😱 Автоматизовані й використовуються сапортом? 👩‍💻Автоматизовані на QA-енві й бігають на заглушках? 👻 ще варіанти?Найняв 20 людей — ну окей, ти збільшив компанії витрати на людські ресурси, це взагалі-то не круто. 💸 Для чого? Щоби що? 🧐 Яку проблему ти цим вирішував? І чому саме таким способом? Новий фреймворк — а нахіба? 🤦‍♀️ чому ви писали його самі, якщо на ринку купа рішень? 🤯 що було не так? просто так, чи є щось під цим? 🤔 чи можна було вирішити це інакше? 💡Контекст — це те, що вас або продасть, або викине з гонки. 🏃‍♀️💨Контекст у показниках — важливіший за сам показник. 👑 Формулюйте досягнення з контекстом. ✍️Наприклад: У нашу компанію зайшло в один момент 8 клієнтів, кількість продуктів збільшилась на 4 нових, ми оперативно порахувати оцінку і донайняли 20 тестувальників, які забезпечували поставлені цілі відповідно до якості продуктів. Завжди будуйте речення від проблеми до рішення, за потреби додайте аргументації, чому рішення саме таке. 🎯#досягнення #співбесіда