Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Rahim Itegez і не тільки
Added 14 Jul 2024

Rahim Itegez і не тільки

@ri_catalogue
Number of subscribers: 134
Photos: 1,200
Videos: 39
Links: 137
Description:
для замовлення пишіть @satan_likes_me
Source

Rahim Itegez і не тільки | знаєте, що я зрозуміла відколи використовую додаток для ведення гардер...

Telegram community logo - Rahim Itegez і не тільки Rahim Itegez і не тільки @ri_catalogue
60 Views/Reach 2025-01-28 16:23 Message №1316
знаєте, що я зрозуміла відколи використовую додаток для ведення гардеробного щоденника (якщо можна його так назвати)? що у бренді катастрофічно не вистачає "верха".я зрозуміла, що в мене є купа класних суконь і я їх все дуже люблю і мені подобається їх носити, але я працюю вдома і рідко кудись виходжу, і, відповідно, рідко одягаю всю цю красу.загалом, у холодну пору року я щодня одягаюся досить однаково – штани/оверсайз футболка/світшот чи светр. останнім часом ще часто почала носити кімоно з футера з начосом. мені із цим взагалі окей, я писала, що хочу, щоб у мене була просто уніформа, яку я ношу щодня, так воно в принципі й виходить. але поки я над усім цим розмірковувала, я прийшла до думки, що сукня, все-таки не така універсальна річ і скоріш за все, більшість з нас/вас сукні щодня не носять. і тому потрібно додати більше верха!тому що мені здається зі штанами в Rahim Itegez загалом проблем немає. я б додала додам ще пару моделей штанів, яких, як мені здається, не вистачає, можливо ще одну спідницю. а ось над різноманітнішим та утилітарним верхом (при чому на всі сезони) треба подуматичи є у вас думки чого вам не вистачає в гардеробі?