Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Реве та стогне ресторатор
Added 15 Oct 2021

Реве та стогне ресторатор

@restorator_reve
Number of subscribers: 12 215
Photos: 2,600
Videos: 387
Links: 2,580
Description:
Команда Poster про те, що відбувається на ринку Horeca. Ми в Instagram — www.instagram.com/reve.ta.stogne.restorator/, наш чат — https://t.me/chat_reve Поділитися новиною — @lararaksha, приклади новин — https://bit.ly/4hAz9ph
Source

Реве та стогне ресторатор | ​​НРАУ створили петицію та звертаються до влади Києва з проханням прод...

Telegram community logo - Реве та стогне ресторатор Реве та стогне ресторатор @restorator_reve
1 800 Views/Reach 2023-07-01 07:00 Message №2329
​​НРАУ створили петицію та звертаються до влади Києва з проханням продовжити роботу закладів до 23:00 З 27 березня 2023 року комендантська година у Києві починається на годину пізніше. Це дає закладам потенційну можливість працювати на годину довше. Тобто до 23:00. ✍🏻 Чому це важливо Робота закладів виконує низку важливих дій:• стабілізує економіку в Києві;• підтримує роботу малого та середнього бізнесу;• зберігає робочі місця та виплачує зарплатні працівникам;• сплачує податки до бюджетів усіх рівнів.👱🏻‍♀️ Марія Дідковська, засновниця Citronelle та Saint Bar, громадська діячка: Година роботи з 22:00 до 23:00 для закладу — це +15% надходжень бізнесу. А отже й додаткова здатність підтримувати людей, робочі місця, вчасно сплачувати зарплатні, тримати бізнес на плаву. Зараз держава повертає податки та збори на довоєнний рівень. Витрати дуже зросли. Тому кожна година роботи — дає нам можливість сплачувати ці податки та робити внесок у стабілізацію економіки.🤞🏻 Що можна зробити? 1) Ознайомтеся зі зверненням за посиланням. 2) Заповніть форму.3) Підпишіть петицію. Віримо, що спільними зусиллями нас почують. Закликаємо рестораторів підтримати ініціативу 🤍 Щоб не пропускати ресторанні новини, підписуйтесь на канал → Реве та стогне ресторатор 🥢