Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ресламаячня
Added 14 Jul 2024

Ресламаячня

@reslamaiachnia
Number of subscribers: 94
Photos: 342
Videos: 150
Links: 27
Description:
Ресламаячня - сучасний канал про реслінг! Тут ви знайдете новини WWE, дайджести основних подій, меми про реслерів та хворі фантазії авторів на тему “Що якщо...?”.
Source

Ресламаячня | І знову трохи про оновлений The Bloodline.Скажемо відверто. Чергове пр...

Telegram community logo - Ресламаячня Ресламаячня @reslamaiachnia
117 Views/Reach 2024-08-03 13:04 Message №517
І знову трохи про оновлений The Bloodline.Скажемо відверто. Чергове протистояння Коді Роудса, а тим паче Кевін Овенса та Ренді Ортона проти Бладлайну не те, щоб і сильно цікаве. Можливо, з точки зору сторітеллінгу це б спрацювало при умові, що Соло Сікоа переміг раніше Романа Рейнса. І тоді він виглядав би більш серйозною загрозою. Або якщо замість Сікоа був сам Рок. Тоді б можна було повірити в програш діючого чемпіона. Але маємо те, що маємо. Для Коді і його друзів це поки що даунгрейд затягнутого букінгу. А якщо додати, що бій буде за правилами Бладлайну, то ми бачимо повтор Реслманії, але на мінімалках. Це не відчувається так масштабно. І тепер захищати Роудса будуть Джей Усо, Джимі Усо та Роман Рейнс?І всі ми розуміємо, що надалі нас чекає повернення аутентичного вождя племені з наступною “civil blood war”. Але останній раз ми бачили Романа Рейнса та Двейна Джонсона чотири місяці тому, а саме на WrestleMania XL. І так, доволі цікаво було спостерігати за тим, як спочатку вибили Джимі Усо, а потім ще і Пола Хеймана з угрупування. Але що далі? Затягування, затягування і ще раз затягування. На жаль, ми знову стаємо свідками, коли все найцікавіше повинно відбуватися на черговому супершоу, але ідеї закінчилися за два-три тижні, а то і на минулому ППВ. Командне чемпіонство ми не рахуємо, цей смекдаун скоріше був пре-шоу. Але і виникають нові питання. Чи буде легітимність Соло Сікоа, як голови столу, якщо він не забере титул? Можливо, як раз зміна чемпіонства на Самерслемі додала б перчинку. Але, як ми казали вище, в цей варіант не дуже віриться через бажання компанії робити з Коді мегу-супер-зірку.Дуже сподіваємося на повернення баті в сімʼю. І нарешті відпустять з букінгу інших зірок, які вже застрягли там, немов в болоті. Особисто від себе скажу, що хотілось би побачити реально крутий сюжет для Ренді Ортона, якого після повернення використовують явно не як суперзірку.