Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Регіон 22 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Регіон 22 🇺🇦

@region22ua
Number of subscribers: 70
Photos: 715
Videos: 767
Links: 32
Description:
‼️Прислать новость, информацию о рашистах, связь с админом - на канале нижний левый угол, значок "сообщение".🗨 Анонимно‼️ Помогаю друзьям ВСУ: 🇺🇦 Подразделению Курта🔱 28 ОМБР, 128 ОГШБ, ССО и Новокаховчанам из ВСУ. [email protected]

👥 Number of subscribers

70
Average/Day:: +5
Average/Week:: +18
Average/Month:: -56244

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 16
Week average: 2.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,650 26-04-27 18:23
«Мадяр» дав інтерв’ю для ВВС УкраїнаТаке буває нечасто, аби Роберт Бровді спілкувався з пресою. Тому виведу головні тези з його спілкування з журналістами. Найперше: журналісти ВВС пишуть, що командний пункт «Мадяра» розташований глибоко під землею. А везуть журналістів на зустріч з ним у фургоні з затемненими вікнами, потім ведуть вниз сходами й коридорами, обставленими спальними капсулами. У підсумку вони доходять до високотехнологічного підземелля, завішаного екранами від підлоги до стелі.«Найбільше масове вбивство ворога в історії людства відбувається в цій кімнаті», - каже «Мадяр», жестом показуючи на екрани навколо.🔹Удари по нафтових потужностях. «путін видобуває природні ресурси і перетворює їх на криваві долари, які потім спрямовує проти нас у вигляді «шахедів» і балістичних ракет» - каже командувач Бровді, обґрунтовуючи удари по російській нафтопереробці. Журналісти дивуються, що Бровді взагалі ніяк не реагує на дорікання про те, що удари по Туапсе призводять геть до кислотних дощів на РФ. Це, мовляв, абсолютно законні цілі для українських Сил оборони. 🔹Із заяв путіна про захоплення Донбасу впродовж кількох місяців «Мадяр» насміхається: «Що він курить? - різко каже Бровді. - Це нереалістично. Це абсурд».🔹Стратегія Бровді ґрунтується не лише на далекобійних ударах. Він докладно говорить і про інший пріоритет - зменшення російської переваги в живій силі. «30% усіх ударів дронами мають припадати на військовий персонал, - чітко каже Бровді. - Можете назвати це планом знищення, так, і зараз ми його перевиконуємо».При цьому втрати СБС, за словами «Мадяра», мінімальні. Вони складають менш як 1% на рік. 🔹Командувач СБС наполягає, що не має «рожевих окулярів»: його мета - стримування, а не розгортання нових контрнаступів чи повернення величезних територій. «У нас є ефективна зброя: не для ведення наступальної війни, а для того, щоб не дати ворогу ефективно просуватися на нашій території», - каже він.@pekhno_news
👁 6,490 26-03-26 13:05
Будинок, земля і авто на родичів — на Львівщині судитимуть керівника ТЦК за недостовірні декларації🔴 Протидія корупційним правопорушенням серед посадовців, зокрема у військовій сфері, залишається одним із пріоритетних напрямів роботи ДБР ⬇️🔹 Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника начальника Львівського обласного ТЦК та СП, який на момент викриття виконував обов’язки керівника. Обвинувальний акт скеровано до суду.🔹 Слідство встановило, що за 2023–2024 роки посадовець не задекларував земельну ділянку площею 0,025 га та житловий будинок на 139 кв. м у Львівському районі. Майно він оформив на тещу, хоча фактично придбав за власні кошти.🔹 Крім того, у декларації відсутні автомобілі Mercedes та Nissan, оформлені на батька та сестру посадовця, але фактично використовувалися ним і його дружиною.🔹 Загальна вартість незадекларованого майна становить майже 8 млн грн.🔹 За ініціативи ДБР Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку способу життя посадовця. Встановлено, що його офіційні доходи не відповідають вартості придбаного майна.🔹 Посадовця судитимуть за декларування недостовірної інформації (ч. 1 та ч. 2 ст. 366-2 КК України). Санкції передбачають до 2 років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади.🔹 Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.👉 Детальніше за посиланням
👁 8,750 26-03-15 10:47
Солодка атмосфера дружності народів в армії чМО рф ніколи не розчаровувала.Командири підрозділу вирішили потішити себе та своє Его влаштувавши бійцівський забій між якимось якутом та осетином за право не йти у наряд. Улюблена розвага «нації якої не існує» це відчувати свою псевдо-домінантність над народами, які опинились у цьому концлагері. Поколіннями цим людям навʼязують їх неповноцінність, дефектність перед «титульною» нацією. Через цей механізм вони починають відчувати відразу до своєї культури, історії, традиціям, та намагаються себе відносити до росіянців, аби тільки отримати якесь повноправне положення в цьому хворому суспільстві. Це одна з головних причин, чому кожен вільний народ, який мав діло з так званими «росіянами», щиро їх ненавидить. А самі росіянці, як відповідає логіці відсталого аборигена, думають що їх ненавидять, бо заздрять, бо русофобія, бо ноцизди. Ми вас ненавидимо бо ви просто деградуючі підори попуаси. І не довго до того дня, коли ви вже в своїй «педерації» почнете платити кровʼю. Як ви зараз платите у нас
👁 3,600 26-03-06 12:00
Ситуацію із захопленим Угорщиною інкасаторів Ощадбанку варто розглядати трохи ширше — у політичному контексті.Орбан уже багато років будує свої кампанії на максимально жорстких і конфліктних темах — поділі суспільства, створенні образу ворога та постійній мобілізації електорату.Цю модель йому свого часу запропонував американський політконсультант Артур Фінкельштейн: замість складних політичних дискусій обирається персоналізований ворог, на якого спрямовується вся риторика.До прикладу, в 2013 році, щоб забезпечити переобрання Орбана, в Угорщині розгорнули масштабну кампанію проти Джорджа Сороса — його роками подавали як джерело майже всіх проблем у країні.По тій же «схемі» зараз в Орбана намагаються використовувати й тему України. У самій Угорщині вже з’являлася політична реклама й банери, зокрема, з критикою Зеленського за рахунок яких формується наратив «протистояння з Україною».Тому й історія з інкасаторами — це спроба втягнути нас у відкритий конфлікт з ними, щоб підсилити потрібний для угорської внутрішньої політики сюжет.І ми, звичайно, могли б підіграти угорцям і, до прикладу, повернути 128-му бригаду на відновлення в Закарпаття. Але чомусь є підозра, що їм це не сподобається, і ми зможемо забрати не тільки інкасаторів...
👁 6,750 25-12-12 10:42
У Каховці забили до смерті 63-річного Анатолія Клосовського, якого раніше викрадали і катували росіяни.“5 грудня люди помітили його біля свого будинку на вулиці Михайла Жука з розбитою головою. Все, що вдалося дізнатися від нього – його побив хтось із росіян. Толя благав не відвозити його до лікарні і не викликати швидку, бо боявся, що там його добʼють до смерті. Проте його доставили до лікарів і майже одразу констатували смерть. Але за висновком окупаційної лікарні Клосовський помер від раку легень. У таку причину смерті я не вірю і не вірять ті, хто знав Толю”, – розповіла знайома з Анатолієм Клосовським.Анатолій Клосовський користувався повагою в місті, його багато хто знав. Чоловік багато років малював портрети на могильні памʼятники. Він полюбляв пересуватися на електросамокатах. В Україні нікого з рідних у нього не було: він виріс у дитячому будинку і не мав власної родини.В 2024 році за чиїмось доносом Анатолія Клосовського викрадали представники російської окупаційної влади і жорстоко побили. Оскільки перед цим він переніс інсульт, він так і не зміг оправитися після перенесеного. Росіяни обікрали чоловіка до нитки: забрали телефон з контактами всіх клієнтів, ноутбук, робочі інструменти, улюблені електросамокати. Але нічого протизаконного так і не знайшли. Після того Анатолій Клосовський остаточно залишився без роботи, ледь зводив кінці з кінцями і страждав на проблеми зі здоров’ям.©О. Батурин
👁 9,500 25-12-09 22:36
Насправді ніяке це не оголошення кампанії, і Зеленський очевидно блефує перед американцями. Трамп звинувачує нашу владу, що вона не погоджується на угоду, тому що не хоче проводити вибори. Зеленський бере його на понт — так, ізі, готовий на вибори хоч завтра. Забезпеч нам безпеку і погнали. Проблеми з виборами в першу чергу безпекові і організаційні: 1) Що робити, якщо при голосуванні почнеться масований ракетний обстріл і кинджали полетять на дільниці? 2) Як організувати голосування кількох сотень тисяч військовослужбовців на лінії фронту? 3) Як провести повноцінну агітацію, коли ряд прав і свобод обмежені з міркувань безпеки? 4) Як захистити вибори від гібридного російського втручання? Зеленський дає пас американцям — допоможіть усунути всі ці проблеми, і ми проведемо вибори за 2-3 місяці. Для усунення цих проблем потрібно: 1) Примусити Росію до припинення бойових дій 2) Закрити небо 3) Прикрити наші позиції на фронті, щоб військові змогли нормально проголосувати …або, іншими словами, дати реальні гарантії безпеки. Даєш? Тоді ми йдемо на вибори. Ось, я вже навіть своїм депутатам доручив готуватись. Не йдеш? Ну то пиздуй нахуй зі своїми виборами. Це — чиста Джидда 2.0 в березні, куди делегація України їхала виключно з пропозицією повітряного перемирʼя, але погодилась на повне, безумовне і всеосяжне, якщо на це погодиться Росія. Вона, очевидно, не погодилась. Але ми зафіксували позицію: Україна — не перепона для миру, але вона не може зупинити вогонь односторонньо. Допоможіть його зупинити. Зараз ми зафіксували — Україна не продовжує війну, щоб скасувати вибори, але не може провести вибори без створення умов. Допоможіть їх створити. Трамп, звісно, нічого з цим не зробить і питання буде зняте.
👁 7,400 25-04-21 01:19
Його звали Микола "Храм" Андреюк. Старший матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти. Закатований у колонії Мордовії. Помер 14 листопада 2023 року, у віці 39 років.Народився у селі Новоподільське на Дніпропетровщині. Працював на ГЗК у Кривому Розі, утримував маму, допомагав братам і сестрі. Не мав власної сім’ї, бо служив.У 2014-му пішов добровольцем у Нацгвардію, брав участь в АТО/ООС, а згодом перевівся до морської піхоти. У 2021-му був поранений.Широкине. Маріуполь. Весна 2022-го. Оточення. Без зв’язку. Один єдиний лист сестрі: “Я живий, але навколо нас рашисти. Я спалив документи. І тримаю при собі гранату на випадок полону”.4 квітня 2022 року Миколу взяли в полон. Його вивезли в Оленівку. Звідти до Мордовії, в табори. У сучасний ГУЛАГ.18 місяців катувань. 60 кілограмів ваги. Серце не витримало. Помер. Помер далеко від дому, без адвоката, без вироку, без права на порятунок.Його тіло раша “повернула” в грудні 2023 року. Але рідні дізнались про це лише через чотири місяці.Те, що зробили з Миколою — частина масового знищення українських військовополонених. Частина плану стерти обличчя народу, який не скорився.