Source
Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Робоча зустріч Віцепрем’єр-міністра з відновлення України - Міністра р...
4 500 Views/Reach
2024-11-02 12:01
Message №2250
Робоча зустріч Віцепрем’єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби з очільниками громад із Західних, Східних, Північних та південних регіонів України. Впроваджуємо новий, діалоговий формат прямої взаємодії між представниками центральної та регіональних влад. Питання на порядку денному:◽️ Опалювальний сезон. Основний вектор - децентралізація енергетичних потужностей. Встановлення когенераційних установок - наше майбутнє. На всіх гілках влади будемо допомагати приватному сектору економіки в реалізації.◽️ Соціальне житло. 50 тисяч квартир - український план на 2025 та першу половину 2026 року.◽️ Сонячна генерація. Її розбудова, вствновлення сонячних електростанцій для забезпечення роботи обʼєктів критичної інфраструктури, зокрема водоканалів. Говорили також про: - підтримку військової логістики як пріоритетний напрям;- покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб;- співпрацю з нашими міжнародними партнерами; - роботу над згуртованістю та єдністю наших людей на рівні кожної громади.Ця зустріч - важлива для прифронтового Запоріжжя. Відчуваємо підтримку.Telegram | Facebook | Instagram