Source
Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | 45 запорізьких учнів отримали найвищий бал за мультипредметний тест! 🎓...
4 600 Views/Reach
2024-07-26 14:05
Message №773
45 запорізьких учнів отримали найвищий бал за мультипредметний тест! 🎓📚Запорізькі випускники показали блискучі результати на національному мультипредметному тесті. 45 учнів міських шкіл отримали максимальні 200 балів за НМТ. З понад 4,7 тисячі випускників у Запорізькій області наші школярі показали найкращі результати.Секретар міської ради Регіна Харченко привітала випускників та їх вчителів💬 “Пишаюся нашими дітьми, які в складних умовах досягли таких високих результатів. Це успіх і вчителів, і батьків. Це, безперечно, гордість для всього Запоріжжя - те, що ми маємо 45 геніїв”, - наголосила пані Регіна.200 балів з трьох предметів отримали :◽️ Павло Пасічник, гімназія №6◽️ Вікторія Макаренко, гімназія №93◽️ Альона Гончаренко, багатопрофільний ліцей №99Ще одна учениця - Софія Анісімова, ліцей №74 - отримала 200 балів з двох предметів.Крім цього, 15 учнів склали на 200 балів НМТ з математики, ще 8 – з української мови, 23 – з англійської мови, 1 – з біології та 5 – з історії України.Пишаємося нашими учнями та їх вчителями! 🌟🎉