Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🏈 RedZone | Все про NFL
Added 06 Jan 2025

🏈 RedZone | Все про NFL

@redzoneukr
Number of subscribers: 1 058
Photos: 3,010
Videos: 393
Links: 3,550
Description:
Найбільший україномовний канал про NFL. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

1 058
Average/Day:: +1
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

599
Average/Day:: 605
Average/Week:: 546
ERR: 56.62%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 0
Week average: 2.4
Average per day: 2.9

Name change history

🏈 RedZone | Все про NFL | Super Bowl LX, Супербоул 2026-02-09
🏈 RedZone | Все про NFL 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

🏈 Топ-пас рашер Рубен Бейн може впасти на драфті через проблеми із законом.Едж Майамі Рубен Бейн є кандидатом на вибір навіть в топ-5 драфту, але його котування отримали удар перед драфтом.З'ясувалося, що він приймав участь у смертельній дорожній пригоді у березні 2024 року.Бейну інкримінували необережне водіння. Із ним в автівці були ще четверо, двоє з яких потрапили у лікарню в результаті ДТП.Одна з них, Дестіні Беттс, впала у кому і померла через три місяці.Історія мутна, тому що звинувачення проти Бейна зняли за два тижні перед смертю Беттс.Родина дівчини все ще може подати цивільний позов, але не хоче цього робити і бажає Бейну всього найкращого у кар'єрі. Чи занесли їм гроші чи ні — питання відкрите.Але Бейн знову попався за необережне водіння в 2025 році, тому висновків не було зроблено.Також команди НФЛ заявили інсайдерам, що гравець не був із ними чесним стосовно цього епізоду і вони проводять самостійні розслідування.Схоже, це ще один пас рашер із вавкою в голові, через що може значно впасти на драфті.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 Міністерство юстиції США відкрило розслідування проти НФЛ стосовно продажу ТВ-прав.Зараз фанат НФЛ в США має заплатити приблизно 700 доларів за різні підписки, якщо хоче подивитися всі матчі сезону.Це викликало незадоволення як у фанатів, так і у деяких сенаторів, які розпочали розслідування проти НФЛ.Сенатор-республіканець з Юти Майк Лі підтвердив початок розслідування причиною якого стали можливі порушення лігою антитрастового закону про права на спортивні трансляції від 1961 року.Ліга парирує обвинувачення тим, що всі матчі є у вільному доступі на локальних ринках, а платити мають лише ті хто живе в інших штатах.НФЛ таким чином зручно для себе підрахувала, що 87% матчів є безкоштовними для глядачів загалом та всі 100% для локальних ринків.Цікаво чим все завершиться, адже НФЛ дійсно розкидала права на трансляції вже куди можна.Лігу транслюють ESPN/ABC, NBC Sports, CBS Sports, Prime Video та Netflix. Плюс NFL Network, яка тепер належить ESPN.Не зовсім гарні новини для НФЛ перед можливими перемовинами про перегляд цінника на тв права.🤝 betking🚴‍♂️ В кайф | Велоспорт, cycling
🏈 Джегуарз видали новий контракт Трейвону Вокеру на 110 млн.Джексонвіль підписав із пас рашером контракт на чотири роки та 110 млн доларів.50 млн є гарантованими при підписанні та загалом 77 млн є гарантованими. Це гарантує збереження дуету пас рашерів із Вокером та Джошем Гайнсом-Алленом.Трейвон Вокер — колишній перший пік драфту 2022 року.Поки що він не виправдав це звання, та й цей контракт все ще можна назвати авансом йому.Вокер потихеньку прогресує в кожен із сезонів в НФЛ, хоча минулорічні 4 сека виглядають зовсім не солідно.Але команди не оцінюють пас рашерів за секами, а 44 тиска за всього 585 снепів — велетенський крок вперед для Вокера і насправді заявка на зірковий продакшен.Як і 13% створеного тиску — також найкращий результат в його кар'єрі.Так що є причини вважати, що наступного року Вокера прорве за секами і він навіть перевершить цей контракт.Але це не точно.Адже поки що він запам'ятався в основному епік фейлом, що його обрали замість Ейдена Гатчісона.🤝 betking🚴‍♂️ В кайф | Велоспорт, cycling
🏈 НФЛ готується до впровадження 18-ї гри регулярки.Розмови про це ведуться вже доволі давно, але на зустрічі ліги на цьому тижні звучать пропозиції, які виглядають доволі близькими до фіналізованих.Відразу декілька власників команд НФЛ, включно із донами ліги Джеррі Джонсом та Робертом Крафтом розповіли подробиці та провели піар розширення регулярки.Які ж там пропозиції для гравців?1. 18-та гра регулярки буде замість одного матчу пресізону.2. Другий бай вік для всіх команд.3. Один міжнародний матч на сезон для всіх команд.Звісно ж власники співають гравцям пісню про більше грошей та слави. Стандартна байка, але більше грошей це аргумент 😂До цього профспілка гравців була налаштована скептично стосовно розширення регулярки, але це може бути тактикою для перемовин щоб набити ціну і виторгувати "плюшки".Тема явно набирає обертів і власники хочуть збільшення регулярки.Це дозволить їм також переглянути існуючі телевізійні контракти, про що також ходять чутки.Всі хочуть більше грошей.Значно більше.🤝 betking🚴‍♂️ В кайф | Велоспорт, cycling
🏈 НФЛ готується до найму запасних суддів і їхнє тренування в тренінг кемпі.Ліга не хоче повторювати минулих помилок, коли під час попереднього локауту із суддями їм довелося на ходу знаходити інших суддів, які не дуже впоралися із роботою в регулярці.Тепер НФЛ хоче найняти запасних суддів до 31 травня, коли завершується угода із діючими суддями.Це дозволить їм приймати участь в мінікемпах і тренінг кемпі, що має краще підготувати запасних суддів до регулярки, а лізі дати перевагу у перемовинах із профспілкою.Зараз НФЛ пропонує суддям контракт на 6 років із 6.45% щорічного зростання зарплатні.Судді хочуть 10% та ще 2.5 млн доларів виплат на маркетинг, призначення яких ліга не розуміє.Також суддям не подобається скорочення "темних часів" в роботі суддів після Супер Боулу, коли вони доволі довго йдуть працювати на інші роботи.Ліга хоче щоб найгірші судді минулого сезону працювали в цей час у весняних лігах заради підвищення кваліфікації.Профспілка також виступає за збереження "дідівщини" з приводу призначень тільки найбільш досвідчених суддів на матчі плей-оф.Так, найбільш досвідчених, а не найкращих.Зрозуміло.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 "В п**ду всіх євреїв". Пука Накуа стає новим Антоніо Брауном???Із ресівером Ремз Пука Накуа новий скандал.TMZ повідомляє, що ресівер пішов на побачення із однією дівчиною у Лос-Анджелесі.Під час вечері Накуа спочатку почав казати "в п*зду всіх євреїв".Після вечері вони перемістилися в бус Спринтер гравця, де той почав до неї загравати, а потім вкусив дівчину за ліве плече і пошкодив її шкіру.Представники гравця відкидають всі звинувачення.Це вже не перша подібна витівка від Накуа. Раніше на одному зі стрімів Адіна Росса він робив антисемітський танець, після чого дуже вибачався.І це окрім інших неоднозначних моментів, репутації п'янички НФЛ та критики інших гравців ліги.Не ідеально перед перемовинами про новий контракт із Ремз, де він мав ставати найдорожчим ресівером ліги.В Лос-Анджелеса є серйозний важель у перемовинах, щоб збити ціну.Адже від Накуа дуже тхне проблемами із головою як в Антоніо Брауна.А ніхто не хоче давати рекордний контракт Антоніо Брауну...🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🚨🚨🚨 Сіетл зробив Джексона Сміт-Нжигбу найдорожчим ресівером в історії НФЛ.Сігокс підписали із Сміт-Ніндзею контракт на чотири роки та 168.6 млн доларів.Середньорічна зарплатня в 42.15 млн на рік робить Джексона рекордсменом серед ресіверів.120 млн є гарантованими, що також є новим рекордом для гравців цієї позиції.Дія нового контракту скоріш за все розпочнеться аж із 2028 року, адже цей рік Сміт-Нжигба ще відіграє на останньому році контракту новачка, а наступний — на опції п'ятого року.Так що сума може вражати, але через два роки вона має невеликі шанси залишитись рекордною.Адже зовсім скоро її може перебити Пука Накуа, який теж очікує на екстеншен із Ремз і цей контракт стане для нього гарною планкою оцінки.Ну і про рекордність.Два роки тому Джастін Джефферсон підписував рекордний контракт у 35 млн на рік. Тепер рекорд 42.15.Відчуйте різницю. У 2028 році хтось із ресіверів може пробити вже навіть 50 млн на рік.Раніше підписав контракт — більше виграв по грошах.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 🏈 Трейд між Майамі та Денвером — найкраще відображення ринку ресіверів.Не можна сказати, що Бронкос віддали мало — піки 1, 3 та 4 раундів за ресівера, який в два останніх сезони не добирався до планки в 1000 ярдів це точно немало.Але чи багато це? 30+94+130 піки на Джейлена Воддла+111 пік.Тобто це низький перший раунд, низький третій та підняття на половину 4 раунду за Воддла.Як на мене, то це абсолютно нормальна ціна із урахуванням розташування піків в кінцівці раундів за якісного ресівера.Що робить ціну нормальною?1. Відсутність альтернатив і правильний фіт.На ринку просто немає якісних опцій рівня Воддла. Є лише Ей Джей Браун, але він на рік старший і за функціоналом дублює Кортленда Саттона.Воддл ідеально доповнює Саттона в якості гравця, який може грати як на іншій бровці, так і в слоті, а також на всіх глибинах. Якщо Саттон — непоганий чистий бровочник, то Воддл може бігати будь який маршрут навколо нього на будь якій ділянці поля.І має швидкість та біг маршрутів для цього.Денвер переважно швиряв м'яча далеко або кидав в бекфілд в перші два сезони Нікса.Десь це є продуктом лімітації квотербека, а десь і відсутністю якісного ресівера на маршрути середньої дальності і по центру поля.Воддл перекриває необхідний функціонал з боку ресівера повністю.Тепер справа за Ніксом довести, що він є чимось більшим, ніж був в два перших сезони, інакше франчайз кью бі йому не стати.Саттон — бровочник, Воддл — Z ресівер по всьому полю, Брайант — ціль на скрінах та середніх дистанціях, Мімс та Френклін — розтягують поле на іншій від Саттона бровці.Тепер в Шона Пейтона та Бо Нікса є набір ресіверів під всі випадки життя і задуми.2. Воддл може бути недооціненим активом.Дійсно, якщо просто подивитися на вкладку із цим гравцем, то можна побачити 744 та 910 ярдів із 8 загальними тачдаунами в двох минулих сезонах.Але набір ярдів не демонструє якості цього гравця і показувати топову продуктивність йому заважав ряд факторів таких як травми, провальна гра квотербека та о-лайн, а також прогнозованість пасової схеми Макденіела.Не дивлячись на травми, Воддл виглядав живенько на полі і його атлетизм поки що на місці. А це швидкість в 4.37 с на 40 ярдів...Воддл має техніку, атлетизм та руки, щоб бути як мінімум елітним другим ресівером, а то і ресівером 1Б класу. І в кращому середовищі 1,000 ярдів має бути для нього підлогою.3. Приємний контракт.Майамі залишили в своїй платіжці більшу частину зарплатні Воддла на цей сезон. В Денвер переїде кеп хіт у всього 4.9 млн доларів — смішна сума для такого гравця.Залишаються ще два наступних роки із кепхітами по 27 та 30.5 млн. Але і з ними можна гратися реструктуризаціями і кардинально зменшити кеп хіт як мінімум наступного року.А потім дати Воддлу екстеншен, якщо все буде добре. Або відрахувати, якщо все буде погано.Подібна фінансова гнучкість і приємні кеп хіти як мінімум на два сезони вартують доволі багато.——————————————————————————————————Тому дійсно можна дивитися просто в статистику Воддла і казати, що Денвер віддав забагато.Але він ідеально підходить під те що вже має Денвер в плані складу і Шон Пейтон може бачити в ньому необхідного гравця щоб розкрити його напад і Бо Нікса.Травматичність може викликати скепсис, але годинник Денвера із контрактом новачка Нікса тікає і ним треба користатися.А такі альтернативи на ринку як Стефон Діггз із кукухою та Ей Джей Браун із його колінами та функціоналом Саттона підходять набагато менше.Тому як на мене це чесний трейд, де Майамі отримує необхідні піки, а Денвер ідеального для себе гравця за приємний фінансовий прайс ще на два роки.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 "Шо, оці котлетки по-київські та борщ нахаляву???" Кайлер Мюррей вперше в житті безкоштовно поїв.У франчайзів НФЛ дуже різна політика стосовно харчування, допомоги родинам гравців та банальні витрати на тренажерні зали та буквально все що знаходиться поза полем.Аризона того року була найгіршим франчайзом ліги за сукупністю показників за версією своїх же гравців і стабільно зберігає місце серед найгірших.Міннесота не падала нижче другого місця в опитуваннях гравців.І контраст між двома франчайзами дуже сильно дався взнаки під час вчорашнього візиту Кайлера Мюррея в Міннесоту.Біт райтери пишуть, що він був шокований, коли вперше в житті безкоштовно поїв в клубній столовій. В Аризоні за це з гравців знімали гроші із зарплати.Ще Мюррея вразила тренувальна база, роздягальні, тренажерні зали Вайкінгз та інша інфраструктура команди.Також він з дитинства вболіває за Міннесоту і все це склалося у швидке підписання контракту під час візиту.Дійсно, що може бути краще за можливість безкоштовно рубанути борщика і котлетку по-київські між тренуваннями???Але чомусь не всі франчайзи НФЛ вкладають в це гроші.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 🏈 Підстава століття: Балтімор відмовився від трейду Макса Кросбі.А що, так можна було???Рейдерз та Рейвенз два дні тому домовились про блокбастер трейд Макса Кросбі на 14-й пік драфту 2026 та перший раунд 2027.Сьогодні вночі Кросбі прибув в Балтімор, де проходив стандартне медичне обстеження, що мало офіційно завершити трейд.Але в результаті цього обстеження Балтімор сказав, що Кросбі його завалив і вони відмінили трейд із Лас Вегасом.Це просто колосальна підстава для Рейдерз, які вже попрощалися із своєю зіркою.По-перше, Макс Кросбі зараз травмований і всі знали що він не відновиться раніше за червень/липень, а значить має завалити традиційне медобстеження.Всі хто його намагався виміняти це знали і мали не зважати на це. Рейвенз тут не виключення. Через таке трейди не відміняють.По-друге, Балтімор вже встигли розкритикувати як за зависоку ціну трейду за Кросбі, так і за початок ринку вільних агентів, де з команди пішли відразу дев'ять гравців включно із Тайлером Ліндербаумом.Причому Ліндербаум пішов як раз в Лас Вегас на шалений контракт.Все це приводить мене до думки про те що генменеджер Балтімора Ерік ДеКоста просто банально обісрався в своїй роботі, а після цього вирішив підісрати ще й Рейдерз.Мої думки:1. ДеКоста думав що трейд за Кросбі робить Рейвенз контендером і намагався зберегти Ліндербаумів та інших. Після повного страйкаута на ринку коштовний трейд за пас рашером виглядає тупо і недоречно.2. Рейдерз увели в нього Ліндербаума і загалом витратили 282 млн на вільних агентів в перші дні. Це може бути спробою як помститися за Ліндербаума, так і намагання покращити умови трейду із Лас Вегасом.3. ДеКоста побачив розклад на ринку і що вільним залишається Трей Гендріксон, який не отримав бажаних пропозицій. Він є безкоштовним в плані піків.Я б тепер очікував, що Балтімор буде боротися за нього.4. Лас Вегас тепер не отримає нічого близького на цей трейд із Балтімором.Ряд команд яким потрібен пас рашер вже влізли в Джейлена Філіпса, Одафе Ове. Даллас, який боровся із Рейвенз за Кросбі, встиг зробити черговий ідіотський брейндед мув із трейдом за Рашаном блять Гері.Плюс тепер всі команди будуть збивати ціну через нібито здоров'я Кросбі і будуть хотіти спочатку побачити його на медобстеженні і там доколупуватися до всього підряд і збивати ціну далі.Про два перших раунди можна забути. Тут отримати хоч би що.5. Рейдерз все рівно обміняють Макса.В них є гроші залишити його в складі, але Рубікон вже перейдений емоційно. Занадто багато було вже сказано того, що говориться лише після завершення відносин.Наприклад, що в Кросбі конфлікт із Томом Брейді, а Брейді, як відомо, персона свята і про нього поганого казати не можна.6. Трейд за Кросбі тепер може бути вигідним.Команда із вакансією на пас рашері та вільною платіжкою тепер може отримати Кросбі із серйозним дисконтом за приємну ціну.Дивимось на Сіетл, Чикаго та інших.7. Розмовляти із Рейвенз буде значно менше охочих.Це серйозний удар по репутації команди і я не применшую цього. Балтімор в цій ситуації — еталонні гниди.Ви домовились із Рейдерз, всі знали про травму Кросбі і Лас Вегас діяв на ринку так, ніби обміняв свою головну зірку за два високих піка. Це підстава століття, аналогів якій я в НФЛ не пам'ятаю. І не через реальні проблеми, а просто через те що ДеКоста натурально обхезався на ринку.Це дуже погано і Рейдерз зараз розлючені на Балту, як і має бути.Після цього трейду в лізі їх мають перейменувати на Балтиморських Під**асів.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL