Source
🏈 RedZone | Все про NFL | НФЛ готується до впровадження 18-ї гри регулярки.Розмови про це ведуть...
561 Views/Reach
2026-04-01 12:48
Message №4389
🏈 НФЛ готується до впровадження 18-ї гри регулярки.Розмови про це ведуться вже доволі давно, але на зустрічі ліги на цьому тижні звучать пропозиції, які виглядають доволі близькими до фіналізованих.Відразу декілька власників команд НФЛ, включно із донами ліги Джеррі Джонсом та Робертом Крафтом розповіли подробиці та провели піар розширення регулярки.Які ж там пропозиції для гравців?1. 18-та гра регулярки буде замість одного матчу пресізону.2. Другий бай вік для всіх команд.3. Один міжнародний матч на сезон для всіх команд.Звісно ж власники співають гравцям пісню про більше грошей та слави. Стандартна байка, але більше грошей це аргумент 😂До цього профспілка гравців була налаштована скептично стосовно розширення регулярки, але це може бути тактикою для перемовин щоб набити ціну і виторгувати "плюшки".Тема явно набирає обертів і власники хочуть збільшення регулярки.Це дозволить їм також переглянути існуючі телевізійні контракти, про що також ходять чутки.Всі хочуть більше грошей.Значно більше.🤝 betking🚴♂️ В кайф | Велоспорт, cycling