Source
🏈 RedZone | Все про NFL | Шо, оці котлетки по-київські та борщ нахаляву???" Кайлер Мюррей вперше...
676 Views/Reach
2026-03-13 20:42
Message №4329
🏈 "Шо, оці котлетки по-київські та борщ нахаляву???" Кайлер Мюррей вперше в житті безкоштовно поїв.У франчайзів НФЛ дуже різна політика стосовно харчування, допомоги родинам гравців та банальні витрати на тренажерні зали та буквально все що знаходиться поза полем.Аризона того року була найгіршим франчайзом ліги за сукупністю показників за версією своїх же гравців і стабільно зберігає місце серед найгірших.Міннесота не падала нижче другого місця в опитуваннях гравців.І контраст між двома франчайзами дуже сильно дався взнаки під час вчорашнього візиту Кайлера Мюррея в Міннесоту.Біт райтери пишуть, що він був шокований, коли вперше в житті безкоштовно поїв в клубній столовій. В Аризоні за це з гравців знімали гроші із зарплати.Ще Мюррея вразила тренувальна база, роздягальні, тренажерні зали Вайкінгз та інша інфраструктура команди.Також він з дитинства вболіває за Міннесоту і все це склалося у швидке підписання контракту під час візиту.Дійсно, що може бути краще за можливість безкоштовно рубанути борщика і котлетку по-київські між тренуваннями???Але чомусь не всі франчайзи НФЛ вкладають в це гроші.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL