Source
🏈 RedZone | Все про NFL | НЕЙМОВІРНО. ЦЕ СТАЛОСЯ. В США ЗВІЛЬНИЛИ СТІВА ВІлкса!Ладно, це не адмі...
548 Views/Reach
2025-12-15 16:10
Message №3631
🚨🚨🚨 НЕЙМОВІРНО. ЦЕ СТАЛОСЯ. В США ЗВІЛЬНИЛИ СТІВА ВІлкса!Ладно, це не адмін шабашить на каналі Україна24, а насправді це просто Джетс звільнили захисного координатора Стіва Вілкса.Захист Вілкса не міг спинити Джексонвіль, від якого пропустив 48 очок. Цього року Нью-Йорк мав історично поганий захист на старті сезону і пропускає по 28.4 очок.Але чи винуватий в цьому саме Стів Вілкс???Після його призначення я в подкасті дивувався його фіту із Аароном Гленном.Справа в тому, що фішкою Вілкса є хеві зона із кавер-4 або "квотерс" як основа. І це кардинально відрізняється від філософії Аарона Гленна із хеві персоналкою.ШОК, але у підсумку Джетс грали в захисті саме персоналку як базовий концепт.Тому я не знаю як можна винити захисного спеціаліста який ставить зону в тому що в його захисті не спрацювала персоналка.І чому призначили саме його? До Вілкса претензією може бути лише що він погодився бути цапом відбувайлом на цьому Титаніку.Аарон Гленн, це твоя провина.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL