Source
🏈 RedZone | Все про NFL | Новачок з 1 раунду Шемар Стюарт поїхав з мінікемпу Бенгалз не отримавш...
590 Views/Reach
2025-06-13 07:49
Message №2316
🏈 Новачок з 1 раунду Шемар Стюарт поїхав з мінікемпу Бенгалз не отримавши контракт.Найбільш огидна контракта сага НФЛ продовжується. 17-й пік драфту Шемар Стюарт все ще не підписаний і жодного разу не тренувався з командою.Стюарт приїхав в мінікемп навіть без контракту, був присутнім на командних зборах, але не приймав участі в тренуваннях. Він виглядав подавленим психологічно і розчарованим в інтерв'ю.У підсумку під час мінікемпу за контракт так і не домовились і Стюарт поїхав з нього ще до його завершення. Таким чином пік 1 раунду Цинциннаті, якому дуже потрібні були тренування із-за сирості в плані техніки, підійде до тренінг кемпа без жодного снепа на полі і з вбитою менталкою.Досі не зрозуміло до кінця, що ж там такого, за що рубляться Бенгалз з агентом гравця. Серед чуток — бажання Цинциннаті прибрати повну гарантію в його контракті при деяких умовах, хоча всі гравці з першого раунду мають саме повну гарантію. Спочатку це був бонус тренінг кемпу.Що маємо у підсумку на завершення мінікемпа:❌ Єдиний новачок з 1 раунду без контракту.❌ Нуль снепів на полі для гравця, якому вони треба були найбільше з топ-проспектів.❌ Вчергове вбита репутація Бенгалз в плані перемовин з гравцями і реноме головних жлобів НФЛ (Гендріксон додається).❌ Шанс на те, що Стюарт взагалі не підпишеться і повернеться на драфт наступного року.❌ Залишились без основного проспекта і його розвитку в сезон, де треба вигрібати захист із дна і не просірати далі ХОФ кью бі і ресівера.Успішний успіх від Цинциннаті. В мене це все в голові не вкладається якщо чесно, як можна бути настільки не просто дебілами, а впертими дебілами.Патрачєно (с)📩 RedZone | Все про NFL