Source
RSOM | Манчестер Юнайтед | Боже, які ж далекі оці всі експерти🤦♂️Ніхто не викупає, шо вихованців...
99 Views/Reach
2025-11-21 09:11
Message №10428
Боже, які ж далекі оці всі експерти🤦♂️Ніхто не викупає, шо вихованців інколи не те що можна, а необхідно продавати, як мінімум, щоб купити заміну сильніше, як максимум - щоб вкластись у норми ффп. Андерсон тому підтвердження, думаю, НЮ втратив у мільйон разів цінніший актив, ніж ми. І це точно не тому, що вони цього хотіли, а тому що були тупо вимушені. Те саме і зі Скотом. + Не розумію скиглення навколо його фігури, ну, забиває там хлопчина, молодець. Тільки знову ж таки, будь ласка, беріть до уваги рівні чемпіонатів. Дйокереш навалював по сто мʼячів за сезон. Нагадайте, де він зара?))) Таких прикладів безліч. Кумарить, коли кажуть, що ось, гравець Х пішов з команди і в іншій лізі заграв. МЮ кладовище талантів, бла-бла. Камон! Хто заважає їм грати так за Юнайтед? Це МЮ змушував Реша порушувати дисципліну та тусити напередодні матчів?Базару нуль, Макті крутий, але на десятці - він на три або й на чотири голови слабший за усіх наявних там гравців. У півзахисті навіть пенсія Казебоба краще за нього. Чого там, навіть Бурно у півзахисті значно сильніше за Скота на будь-якій позиції. Ваша команда завершує сезон на 15-й стрічці, а ви продовжуєте жаліти гравців))) Навіть Челсі так не убивалось за Салахом та Де Брюйне, як ми за просто добротним середнього рівня гравцем, якому комфортно на чілі грається в Італії. Споко, радійте та й все, а я краще принесу наступного вихованця у жертву (Мейну, наприклад), щоб заробити лаве та купити замість нього умовного Балеба/Андерсона. Вважаю, це норм розмінна монета🫰https://t.me/footballuaonline/58942