Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - RSOM | Манчестер Юнайтед
Added 14 Jul 2024

RSOM | Манчестер Юнайтед

@redsideofmanchester
Number of subscribers: 184
Photos: 5,110
Videos: 1,260
Links: 5,870
Description:
Все про Червону сторону Манчестера - українською 🇺🇦 Ми не копіюємо новини, ми їх обговорюємо. Шеф: @byoleksandr На трансфер Балеба: https://send.monobank.ua/jar/5wK5gALd1K Стікери: https://t.me/addstickers/rsompack #ggmu
Source

RSOM | Манчестер Юнайтед | Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно...

Telegram community logo - RSOM | Манчестер Юнайтед RSOM | Манчестер Юнайтед @redsideofmanchester
102 Views/Reach 2025-08-20 13:39 Message №9868
Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно справляють свої списані активи за 40+, де відверто зрозуміло, що майбутнього у них немає у їхніх теперішніх команд. Лівер/Сіті/Челсі взагалі продає вихованців під 30кк, які відіграли по пів року в ЧШ, які до цього взагалі не мали досвіду на серйозному рівні. Але прикол в тому, шо наших ніхто не підбирає не з-за того, що ми не вміємо продавати, а з-за того, що наші «старбої» просто нікому не треба. Нащо комусь гравець, який зливає склад, залучений до всіх можливих конфліктів, як на полі, так і поза ним? Нащо комусь гравець, котрий не соромлячись стає амбасадором вейпів та не приховуючи критикує тренерів та товаришів по команді?Нащо комусь репер, який звик не напрягатись, якому байдуже на трудову етику та дисципліну?Нащо комусь списані гравці із лічкою під 300к?Виключенням, можливо, є Антоні, його можна зрозуміти лише, й то в теорії, чувак вигріб тонну лайна, перезавантажився у команді, куди відчайдушно хоче повернутись. Але камон, знову згадуючи, є сенс в орендах? Ні. Є бабки у Бетіса? Навіть якщо є, то принципово ніхто не буде слідувати вимогам продавця, адже продавець просто постає перед ультиматумом. Чим думають ці дармоїди із завищеним его? Шо за ними має вишиковуватись черга? Таке враження, що їм всім просто байдуже на футбол. Буду бунтувати та чекати дедлайну і клуб врешті відпустить мене туди, куди я хочу за три копійки. Але ж може не відпустити? Еге ж. Що далі? Амбіції є? ЧС нада? Здається, що ні. https://t.me/footballuaonline/56799