Source
ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦 | У Чернівцях вночі відключилися декілька котелень теплокомуненерго. Це ...
156 Views/Reach
2026-01-21 09:32
Message №69781
⚡У Чернівцях вночі відключилися декілька котелень теплокомуненерго. Це сталося через проблеми з електропостачанням.Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради.У міськраді зазначили, що ті котельні, які були відключені наразі запустили у роботу."Вночі дійсно було відключено декілька котелень через проблеми з електропостачанням, але це локальна історія. Мова абсолютно не йде про всі. Це був би колапс. Ті декілька котелень, які були відключені, вже запущені. Є певні технічні проблеми з котельнею на вул. Узбецькій, там запускають систему ще", - повідомили у пресслужбі.Водночас в АТ "Чернівціобленерго" повідомили наступне:"У нічний час, близько 02:15, у мережах електропостачання сталася технологічна аварійна ситуація. Частина споживачів була тимчасово без електроенергії. Фахівці оперативно виявили причину та виконали необхідні роботи. О 02:55 електропостачання було повністю відновлено. Тривалість перерви становила близько 40 хвилин".🔥Наш канал | Надіслати новину💭🌌Наш чат | Підтримати канал💸