Source
RanokNews | Чому "невинні страшилки" не невинні? Або чому їх не можна бачити дітям...
106 Views/Reach
2026-02-08 09:10
Message №2297
Чому "невинні страшилки" не невинні? Або чому їх не можна бачити дітям до 16 років? Зараз великої популярності набрав серіал "Дивні дива", перед тим - "Гра в кальмара" та Лабубу, а ще раніше - Хагі-Вагі та Кісі-Місі. Ми спостерігаємо за тим, як їх максимально популяризують у соціальних мережах і не бачимо нічого поганого, якщо дитина молодше 16 років дивитиметься їх або гратиметься ними. Але чи насправді це так? Дитяча психіка перебуває у стадії активного розвитку до 16-18 років. Якщо дитина споглядає "милих монстриків", дивиться жахастики, бо дорослі не бачать у цьому нічого поганого, у неї розмиваються межі реального та віртуального, понять "добрий" та "злий" та моральних норм. У дітей молодшого шкільного віку ці речі підвищують рівень агресії, тривожності, викликають порушення сну. Трендове не = безпечне, а безпека наших дітей починається з нас - нашого прикладу, свідомості та переданих знань, що допоможуть їм краще адаптуватися до дорослого світу. Дітям достатньо життя у реальній війні, тому нам варто, по можливості, створити максимально безпечний простір для зростання та розвитку особистості. Коментар педіатра стосовно іграшок(Матеріал підготувала пані Аліна Михайленко вчителька початкових класів)Інстаграм школи | ТікТок Школи | Телеграм