Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лігво Rakuzan'a 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Лігво Rakuzan'a 🇺🇦

@rakuzan7777
Number of subscribers: 634
Photos: 1,290
Videos: 101
Links: 909
Description:
https://t.me/+x-Jo9rPCzFM1ZmIy - чат каналу
Source

Лігво Rakuzan'a 🇺🇦 | Pasika UA — все. Після серії невдалих виступів було прийнято складне е...

Telegram community logo - Лігво Rakuzan'a 🇺🇦 Лігво Rakuzan'a 🇺🇦 @rakuzan7777
547 Views/Reach 2026-01-16 11:01 Message №1908
Pasika UA — все. Після серії невдалих виступів було прийнято складне емоційно, але правильне та необхідне рішення. Всі розходяться на дуже дружній та позитивній ноті. За рік (з кимось за два) було пройдено всіляке і для мене ця команда — це була команда з великої букви, не просто колеги, з якими доводилось працювати, а мої друзі, з якими ми пережили багато позитивних та негативних подій, але при цьому все одно залишались одним цілим.Чим обумовлено таке рішення? В першу чергу, серія невдач в період після Passion UA. Як в тому відео зверху: можливо дійсно треба було йти в церкву та молитись? Можливо дійсно за щось Бог наказує? Не знаю, питання вже риторичне. Після зміни мідера, була велика ставка на нову п'ятірку гравців, які можуть претендувати на tier 1 турніри, але через деякі організаційно-дисциплінарні моменти на важливих кваліфікаціях нас чекав провал. Швидкий прихід нової людини, яка не брала участі в підготовці команди перед стартом кваліфікацій дав про себе знати також. Вчорашній інцидент також частково вплинув на це рішення, адже далі ми не маємо фізичної змоги грати січневі кваліфікації нашою п'ятіркою.Що далі? Я думаю довго сумувати не доведеться і вже зовсім скоро ви побачите всіх в нових командах. Хтось зараз їде на короткий відпочинок в гори, хтось, як мені відомо, вже зовсім скоро буде теститись в нові команди. Я в свою чергу, хочу взяти брейк від компететів на деякий час, адже останні два роки без відпочинку дають про себе знати.Дякую всім гравцям за цей період. Дякую, команда. Всіх люблю.