Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Рахунок на табло
Added 06 Jan 2025

Рахунок на табло

@rakhunok_na_tablo
Number of subscribers: 490
Photos: 2,060
Videos: 291
Links: 969
Description:
Гра забувається, результат залишається (с) З усіх питань пишіть в приват - @dan_vereitin

👥 Number of subscribers

490
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +21

👁️ Average views per message

260
Average/Day:: 200
Average/Week:: 302
ERR: 53.06%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.7
Average per day: 1.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 278 25-12-31 14:36
🤝Традиція є традиція. Підсумки року.Я дуже багато працював. Напевно, якщо цей рік порівняти із іншими, то ще ніколи робота не забирала стільки часу. Я поєднував в собі різні амплуа і у мене, в цілому, виходило. І все ж, на початку грудня я зрозумів, що пахне плавленим — це мій ресурс почав вигорати. Тому взяти відпустку на кінець року було найкращим рішенням.Колись я мріяв бути коментатором. 2025-й дав мені багато можливостей реалізувати себе. Якщо вірити моїм нотаткам, то я мав 123 матчі на різних платформах! Хтозна, чи перевершу я це досягнення у 2026-му, але глобально я розчарований у перспективах розвитку саме у цьому напрямку в Україні. Це тема окремої розмови, тому не буду на цьому зупинятися. Чого не вистачало впродовж року? Миру. Впевненості в завтрашньому дні. Хороших новин. Зрештою, здорового сну. Я дуже вдячний моїй дружині за те, що вона завжди з розумінням ставиться до всіх обставин мого життя. Правда, це суперважливо: чути і розуміти один одного. А ще, я радію тому, як росте наш Славік. Постійно він дивує чимось новим, а його усмішка та вогник в блакитних оченятах — це просто маленьке свято щодня. Тільки коли стаєш татом, розумієш значення слова «обожнюю» на повну.Словом, цю сторінку історії ми перегортаємо. Всім бажаю мирного і успішного, наскільки це можливо зараз, 2026 року!
👁 525 25-12-18 22:24
🤝 Дивився матч Динамо — Ноа і постійно ловив себе на думці, що керівництво Динамо запізнилося зі звільненням Шовковського десь так на місяць, а то й на два.Бо вихід до плей-оф Ліги конференцій кияни втратили в матчі проти Омонії. Було зрозуміло, що Фіорентину обіграти практично нереально і нічия була б величезним досягненням. І то, особисто я нічию припускав вже після приходу Костюка і після матчу з Кудрівкою, розуміючи, що мікроклімат в команді покращився. Я пригадую, коли Динамо у 2007 році очолив, прости Господи, Юрій Сьомін. Тоді відбулася радикальна зміна поколінь: Белькевич, Хацкевич, Рінкон, Чернат, Гавранчич... Багато заслужених пішло. Більше часу отримали Алієв і Мілевський, Єрьоменко, бразилець Бетао, Шовковського з воріт витіснив Богуш.Щось схоже цілком може відбутися і зараз. Шапаренко, Попов, Бражко, Буяльський... Всім пора подякувати і робити ставку на молодь. Бачу, що без них Динамо не лише не страждає, а й навіть намагається грати і здобуває позитивні результати. Так, Кудрівка, Верес та Ноа — це не Фіорентина. Але тенденція позитивна.Радий за Пономаренка — дуже хочеться, щоб він реалізував свій потенціал на дорослому рівні. Редушко, Захарченко теж приємно вражають. Але потрібне оновлення складу. Хтось вже критикує африканський скаутський вектор, але це цілком може спрацювати.Весна має бути цікавою. Аби ми тільки всі дожили до неї.
👁 225 25-12-17 07:47
Ігор Суркіс: «Рішення прийнято - Ігор Костюк призначений повноцінним головним тренером першої команди»! 😀 Президент ФК «Динамо» Київ в коментарі клубній пресслужбі повідомив про призначення Ігоря Костюка головним тренером першої команди без приставки «в.о.»:- Ігор Володимирович – талановитий тренер, який вже багато років працює у нашому клубу. Він виховав не одне покоління талановитих молодих гравців, багато з яких зараз виступають на найвищому рівні у європейських топ-чемпіонатах. Він добре знає динамівську молодь і не боїться довіряти молодим гравцям, які вже встигли проявити себе на рівні першої команди. Це тренер, який вміє знаходити правильний підхід до гравців. Протягом роботи в клубі Костюк довів свій професіоналізм та високу кваліфікацію, добре проявив себе у якості виконувача обовʼязків головного тренера у вкрай складний для команди період. 🤝 Керівництво клубу повністю довіряє Ігорю Володимировичу і вважає, що він здатен вивести команду на належне місце в українському і європейському футболі.
👁 232 25-12-13 18:30
👏 Коли отримав призначення на матч Полісся — Карпати, знав, що команди не розчарують. Вийшов чудовий матч, де Карпатам зовсім трохи не вистачило, щоб врятуватися від поразки. А вони програвали 0:3 на початку другої половини.Після Руху Полісся виглядало свіжіше, агресивніше та більше зарядженим на ворота суперника. Карпати у першому таймі грали в пасивний футбол. Не здивуюся, якщо по вайскауту виявиться, що найбільше доторків до мʼяча у львівʼян в першій половині здійснив воротар Назар Домчак. Таке враження, що він загіпнотизував Бабогла та Педрозу, щоб вони не бачили інших гравців і грали виключно на нього.Самім Бабогло і Педрозу гарне вітаннячко на 15-й хвилині передав Микола Гайдучик. А на 27-й ще й Олексій Гуцуляк.А от по перерві Карпати помчали вперед. Правда, пропустили від Брагару, якому дозволили двічі поспіль бити метрів з 10. Але один мʼяч відіграли зусиллями Костенка (надавив на Михайліченка на дальній стійці і той, вибиваючи мʼяч з лінії воріт, влучив у поперечину, від якої мʼяч впав в сітку).Ігор Краснопір забив класний, акуратний мʼяч на 88-й хвилині, але часу на порятунок у левів не залишилося. Шкода, якщо це останній матч Лупашка на чолі Карпат. Так, перша половина цього сезону вийшла далеко не найкращою, особливо на фоні попереднього сезону. Але я хотів би бачити цього тренера в УПЛ і надалі. Він дав оптимізм і надію на те, що в Україні можуть зʼявлятися тренери з незашореним баченням футболу і з цікавими ідеями. P.S. Обом командам хотів би подякувати за їхню роботу сьогодні. Коментуючи цю гру на Champion Radio, отримав задоволення.
👁 217 25-11-18 18:36
😱 Ох і матч я відкоментував на Спорт 1! Фінал Азійської кваліфікації на ЧС-2026, Ірак — ОАЕ.Перший матч пʼять днів тому завершився із рахунком 1:1, відтак у Басрі, на 65-тисячному стадіоні, Ірак мав фактор власного вболівальника.Але на 52-й хвилині Кайо Лукас вивів вперед гостей. Класний розрізаючий пас знайшов форварда гостей, який на півсекунди випередив Акама Хашема і завдав удару в протихід голкіперу Джалалу Хашіму.Утім господарі відігралися за 14 хвилин, коли Меме головою забив з подачі від Аль-Аммарі.Розвʼязка вийшла максимально гарячою. Рефері Аракі Юссуке чомусь вирішив додати аж 10 хвилин (як на мене, то максимум там можна було шість докинути, а по-хорошому — пʼять). Ірак подає кутовий на останніх секундах. Яхʼя Надер необережно зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Рефері після підказки асистентів VAR, вирушив дивитися відеоповтор епізоду. Зрештою, ухвалив рішення, що гра рукою була умисною. Ще б пак, там мʼяч від руки полетів у площину воріт. Амір Аль-Аммарі холоднокровно виконав удар у верхню ліву частину воріт і приніс перемогу своїй команді на 90+17 (!!!) компенсованій хвилині.Тепер Ірак зіграє у міжконтинентальному плей-оф у Мексиці, в березні. Там вже є Болівія, ДР Конго та Нова Каледонія. Ще два учасники визначаться від КОНКАКАФ в ніч з середи на четвер.
👁 244 25-11-06 20:12
👏 По матчу Шахтаря та Брейдабліка не так багато у мене думок. Але головне — український клуб переміг у єврокубковому матчі і це важливо для всіх нас. Арда Туран, таке враження, просіює гречку. В грудні він понесе іі промиватися, а деякі крупинки в цю кашу не потраплять. В принципі, у мене вже є здогадки, кого взимку можуть продати/віддати в оренду, але я не інсайдер і припущення публікувати не буду. Давайте трансферне вікно відкриється, я розкрию тоді свої здогадки. Прямо повернуся до цього посту, бо самому цікаво звіритися.Ще одна думка, яка крутиться в голові: що цей Шахтар має перспективу росту вгору і в ширину. От дивлюся на Мейреліша — це ж Халк з коміксів, тільки зараз це ще Халк-десятикласник. Юний і зелений, але не в буквальному сенсі. Поки не вистачає емоційної стабільності, але за майстерністю це дуже цікавий футболіст.В цілому, якщо ці пацани грають в основі у 18-19 років, я хочу їх побачити в 21-22, коли вони вже з ранніх плодів перетворяться на соковиті фрукти. Це і Мейрелліш, і Ізакі, і Лукас Феррейра.Не вистачає кремезного центрального захисника. Вінні Джонса або бодай Ракіцького в його 23-27 років. Людини, яка виривала б мʼяч з газоном і бутсами суперника. Можливо, Арда Туран знайде такого гравця десь у Туреччині.Ну і є відчуття, що після перемоги над Динамо команда стала грати трохи розкутіше. Ніби як особливо нічого не тисне зверху. У чемпіонаті є невеличкий відрив, у Лізі конференцій рівень суперників дозволяє брати очки, якщо ніяких сюрпризів а-ля матчу з Легією не трапиться. Гадаю, навесні ми побачимо інший Шахтар, більш майстерний та спрямований на перемоги в обох турнірах, де він бере участь.
👁 278 25-10-17 14:30
Ростислав Тарануха - гравець рівненського Вереса!❤️🖤Двадцятивосьмирічний Ростислав Тарануха продовжить кар'єру у складі рівненського Вереса. До складу червоно-чорних центральний нападник приєднався в якості вільного агента і уклав із народним клубом контракт до завершення поточного сезону🤝📌Ростислав Тарануха народився 26 січня 1997 року у Лубнах Полтавської області. Зріст - 179 см. Вага - 75 кг. Ігрове амплуа - центральний нападник. Вихованець академії київського Динамо. Попередні клуби: Динамо (Київ), Суми, Полісся (Житомир), Кремінь (Кременчук), Черкащина, Карпати (Львів), Оболонь (Київ). У минулому сезоні відіграв за Оболонь 25 матчів, забив 3 голи і віддав 2 результативні передачі та став найкращим гравцем року за версією вболівальників. Влітку цього року залишив київський клуб у статусі вільного агента🫡У складі київського Динамо зіграв 5 матчів і забив 1 гол у Юнацькій Лізі УЄФА. Також провів 16 поєдинків і забив 5 м'ячів за юнацькі збірні України U16, U17 та U19🙏Вітаємо у червоно-чорній зграї!🫂
👁 267 25-09-05 20:44
😢 Збірна України програла Франції. Я чекав поразки більш болючої, але за грою плюс-мінус так і вийшло.В нашому складі однозначно найкращий Трубін. Левом матчу я по перерві визначив Зінченка, бо він дуже старався. І не скажеш, що людина без ігрової практики.Довбика закрили, Гуцуляк провалився. Зубков — роботяга, але сьогодні і йому не дали нічого зробити. Судаков став архітектором нашого найяскравішого моменту попереду, але на більше Жори поки не вистачило. Заміни нічого не дали: Назаренко разочок прискорився і втратив м'яч, Ванат, Бондаренко та Очеретько розчинилися на полі.Франція показала топ-рівень і різницю в класі між нами та ними. Мбаппе грає, як художник: малює картину із натхненням, кожен рух пензликом легкий і водночас усвідомлений. У французів класна команда. Я не думаю, що вони будуть у фаворитах ЧС, але точно гратимуть у плей-оф. Нам же треба багато працювати над взаєморозумінням гравців, бо саме цей компонент сьогодні виглядав слабким місцем... Багато індивідуальностей, але мало команди.
👁 200 25-08-16 17:12
🫣 Чисто моя рефлексія на чутки про трансфер Зінченка.Сьогодні багато пишуть про Фенербахче, який грав на міні-турнірі в рашці пару років тому. Мовляв, перехід Зінченка туди — справа вирішена, а Арсенал отримає компенсацію у 10 мільйонів євро.Я сподіваюся, що в Олександра вистачить розуму не робити цієї помилки. Це не 2014 рік та Уфа. Сьогодні цього не пробачать. Як ти збираєшся грати на Шюкрю Сарачоглу, де місцеві вболівальники під час матчу проти Динамо скандували «путін, путін»?На оточення надії особливо нема, там агент в Криму справи вів після 2014 року. Але ж за ці роки Сашко мав би зрозуміти, як працює інститут репутації, ну правда ж?Як не дивно, органічним би зараз виглядав трансфер Зінченка до Шахтаря. Він би закрив проблему команди у центрі поля, закрив би гештальт із некрасивим відходом з клубу у 2014 році. І був би ближчим до сучасного українського контексту (він же амбасадор United 24), на місці все одно є більший простір для добрих справ. Ви знаєте моє ставлення до Зінченка, воно далеко від комплементарного. Але дуже не хочеться, щоб саме зараз він припустився чергової репутаційної помилки.P.S. Бентежить, що в його соцмережах тиша на фоні цих чуток.
👁 211 25-08-14 20:58
😡 Шахтар, ну от як так?Колись Вадим Іванович Караманець дивився біатлонну гонку за участі українських спортсменів. І сильно плювався на вогневих рубежах. Тоді пролунала фраза (неточне цитування): "Ви маєте із закритими очима закривати мішені, це ваш хліб".Так само і футболісти. Ви маєте пенальті бити якщо не з закритими очима, то бодай не танцювати самбу навколо м'яча.Я не дарма постійно порівнюю Арда Турана із Фонсекою та Де Дзербі. Вони всі імпульсивні, емоціональні, дають сприск команді, але іноді виходять за межі командного впливу. Сьогодні арбітр цього не пробачив. Але проблема більш стратегічна: я дивлюся на перелік запасних Шахтаря і не бачу нікого на ПІДСИЛЕННЯ гри. На рівнозначну заміну бачу, а ось так, щоб гравець вийшов і додав щось команді — ні.Зрозуміло, Арда хотів подивитися кадровий резерв команди влітку. Гадаю, висновки вже зробив. Але прикро, дуже прикро, після такої перемоги над Бешикташем, ось так вибувати з Ліги Європи від Панатінаїкоса...Тепер треба ставити задачу вигравати Лігу конференцій, інакше навіщо це все?