Source
🏳️🌈 АЛЬОНА, ТА ЩО КВІР | Вчора мене вивели на моїй третій роботі з якої я все ще звільняюся.Я п...
447 Views/Reach
2026-05-20 07:39
Message №1124
Вчора мене вивели на моїй третій роботі з якої я все ще звільняюся.Я погодилась допрацювати до кінця цього тижня, щоб вони встигли знайти тімліда мені на заміну і я провела йому онбордінг. Вчора співбесіду на моє місце проходив мій знайомий, якого я порекомендувала. Його звинуватили у тому що я надиктувала йому відповіді. Мене це дуже розізлило, я пішла розбиратися до HR, не як зазвичай чемно і виховано, а з дойобами. Мене вже заїбали. Я сиджу на цій роботі і чекаю нового тімліда, я пропоную свого сильного кандидата, я не кидаю свою команду на призволяще, я допомагаю. Якби я хотіла залишити після себе якесь лайно, я б вже пішла в закат. Тому таке звинувачення мене обурило.Мені написав керівник, запропонував вийти на міт і обсудити ситуацію, я відмовилася. Він спробував пояснити все в переписці і вибачився якщо образив мене.Сьогодні пише HR що мені назначили поліграф (детектор брехні). В цілому це ок практика в моїй сфері. Але про це мають попереджати.Як вони мене заїбали. Я пройду цей поліграф, похуй. Але я абсолютно впевнена, що це через вчорашню ситуацію. Я не буду допрацьовувати цей тиждень, онбордити нового тімліда і готувати для нього комфортні умови для початку роботи. Нехай розбираються з цим самостійно. Вони мали розуміти наслідки. Тепер вони йдуть нахуй.