Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Доброго дня, хочу підняти тему громадянського транспорту. З приходом с...
33 000 Views/Reach
2026-01-13 09:50
Message №16068
Доброго дня, хочу підняти тему громадянського транспорту. З приходом снігопадів, мчс рекомендує з власних автомобілів переходити на громадський транспорт. Але як це зробити, якщо значно скоротили кількість транспорту на лінії керуючись начебто святами, які вже закінчились, чи то канікулами дітей, батьки яких, все одно ж добираються до робіт, чи то технічним станом транспорту, деякі з яких замічали досі на літній резині, хоча проїзд зростає кожних пів року/рік і є найдорожчим, ніж в сусідніх областях і навіть в Києві. Люди, щоб дібратися до роботи, в прямому сенсі ризикують життям. Сьогодні на Крошні чекали транспорт, хоча б якийсь, 50 хвилин. Коли приїхав єдиний тролейбус, водій почала кричати «Швидко заходимо, тролейбус запізнюється» 🤯 І вся толпа людей, які назбирались, чекаючи майже годину, ринулись в тролейбус. 🤯🤯Когось збили з ніг, людина полетіла майже під колеса тролейбуса, комусь голову зажали, всі штовхаються, вагітну штовхнули в живіт. Невже в Житомирі не можна зробити так, щоб люди нормально добиралися до робіт? Економлячи на чистці доріг, рекомендуючи не користуватися власним транспортом, невже не можна організувати нормальну кількість транспорту на лініях?✈️ Підписатись на Підслухано Житомир