Source
Підслухано Житомир | pzhytomyr | У 7 чи 8 класі до нас прийшла новенька дівчинка, із якою я файно спілк...
3 280 Views/Reach
2025-12-11 12:50
Message №15795
У 7 чи 8 класі до нас прийшла новенька дівчинка, із якою я файно спілкувалась. Ми дружили і все таке, і тоді був якийсь пік доглядових штук, накладних нігтів, оцих китайських мотлохів, які стали тільки-тільки завозити і продавати в ларьках. Я купила собі гребінець із люстерком, а вона просила позичити, але я відмовила. Причина проста: влітку перед школою мене заразили через спільний гребінець вошами, і мамка моя виводила і вичісувала ту холєру до тижня точно. І я сказала причину, що типу так і так.Пройшов місяць, прийшла медсестра в клас і давай перевіряти голови. Вивели мою подружку (ой дуже непомітно оце знаєте) ну і весь клас поняв у чому проблема.Потім якогось чорта кличуть мене. Виходжу і ця дівчинка сказала, що це я її заразила. А якби пройшло півроку точно. Пояснила ситуацію, всі діла. Наче розійшлись, вона той педикульок дома лікувала.Але косо саме на мене дивились пару років точно. Так вот Оля,якщо ти це читаєш, то знай: пройшло 15 років, я шось це вспомнила, і пишу шо ти паскуда. Усіх дякую за увагу!