Сьогодні, попри вихідний день, на територію Центру захисту тварин невідомими особами було підкинуто коробку з маленькими кошенятами.Хочемо нагадати: Центр захисту тварин не є притулком і не здійснює прийом тварин шляхом їх залишення біля воріт чи на території підприємства.Підкидання тварин — це не допомога, а перекладання власної відповідальності на інших людей. Більше того, залишити маленьких кошенят біля місця утримання собак означає свідомо наражати їх на небезпеку.Якщо ви знайшли покинутих тварин, відповідальним вчинком буде:• знайти тимчасову перетримку;• зробити якісні фото;• поширити інформацію в соціальних мережах та групах;• самостійно долучитися до пошуку родини для тварин.Адміністрація завжди готові надати консультацію та інформаційну підтримку щодо прилаштування, але не можемо взяти на себе відповідальність за всіх покинутих тварин міста.Також просимо особу, яка залишила кошенят на території Центру, зв’язатися з адміністратором . У разі відсутності реакції ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів для встановлення обставин події.Не будьте байдужими. Допомога тварині починається не з того, щоб підкинути її комусь під ворота, а з особистої відповідальності за її подальшу долю!
Рівно рік тому був відданий перший наказ Командира Третього Армійського Корпусу бригадного генерала Андрія Білецького.Рівно рік тому Третій армійський корпус отримав свою смугу відповідальності, не стабільну, з постійною втратою позицій і територій, інфільтрацією ворога, повною дезорієнтацією наших підрозділів та мінімальною керованістю військ. Ми отримали виклик нового, не баченого до цього масштабу. Нам першими серед новостворених корпусів вдалось зайняти свою смугу відповідальності.За рік часу Третьому Армійському Корпусу під командуванням Андрія Білецького вдалось повністю реформувати свої підрозділи, змінити систему управління, планування та підготовки, обʼєднаної вогневої підтримки, розвідки та забезпечення. Нам вдалось повністю стабілізувати смугу відповідальності, зупинити просування противника, повністю зачистити усі тилові райони, в які противних зміг інфільтруватись. Не дати противнику захопити Лиман та ще з десяток ключових населених пунктів та районів місцевості. Перебудувати систему спостереження та вогневого ураження, взяти під контроль логістику ворога, та вперше захопити ініціативу в повітрі на тактичному та оперативному рівнях.За рік часу втрати ворога склали:- 20.000 безповоротними- 13.000 пораненими- 300.000 місій ударних БПЛА- 600 евакуацій НРК- 18.000 рейсів НРК- 4.500 тон вантажу доставлено- 17.000 БПЛА противника знищеноЦе був рік становлення, розвитку та інновацій, але найцікавіше ще попереду!Боротьба триває!125 ОВМБр | Instagram | Facebook | Tik-tok | Підтримай 125 ОВМБр | Долучитись до 125 ОВМБр | Третій армійський корпус
⚖️Компанія житомирської депутатки Ірини Костюшко потрапила під арешт у межах судової справи.На Рівненщині майже 7 тисяч селян можуть лишитись без орендної плати. Усе - через арешт крупної компанії “Прислуч Агро” депутатки Житомирської обласної ради Ірини Костюшко. Компанія орендує ділянки в Рівненській області в околицях містечка Березне та села Прислуч. Фірма більше не зможе обробляти орендовану землю, а відтак – вчасно і в повному обсязі розрахуватися з селянами за паї. Костюшко та її бізнес-партнер Павло Бабіч уже планують виводити ділянки з управління “Прислуч Агро”. Справа тягнеться з початку 2021 року, коли два місцевих підприємці вирішили продати свої землі ТОВ “Прислуч Агро”. Компанія «Прислуч Агро» перейшла до кіпрської фірми Амагере Холдинг Лімітед, а попередні власники залишились і без землі, і без грошей. За Амагере стоїть російський бізнес - власники страхової компанії Росгосстрах. Вони вклали у агрофірми, якими керують Костюшко-Бабіч на території Житомирської та Рівненської областей, понад $7 млн. Колишні власники землі звернулися до суду і суд 25 травня арештував активи “Прислуч Агро”. Нині проти Костюшко також порушено низку кримінальних справ щодо незаконних переоформлення договорів оренди та відчуження земель. Окрім того до суду подано десятки позовів від пайовиків щодо стягнення заборгованості за договорами оренди та розірвання таких договорів на підставі систематичної несплати оренди компаніями Костюшко-Бабіча”, - пишуть журналісти. Це далеко не перші проблеми із законом Костюшко і Бабіча. Депутатці Житомирської облради регулярно закидають наявність російського паспорта, через що іі вигнали із фракції. Також Костюшко уже звинувачували в незаконному землекористуванні землями міської громади Коростеня. Її фірми брали участь у схемах з відмивання коштів, а також легалізації чорного експорту сільськогосподарської продукції. За даними слідства, вони надавали “підставні поля” для експортних документів, щоб виправдати куплене на чорному ринку збіжжя та знизити митні платежі. Крім того, фірми цих “підприємців” були помічені в схемах “повстання мертвих колгоспів”, коли давно розпущені пострадянські сільськогосподарські кооперативи “раптом” через 20-25 років повертаються із небуття і починають “вимагати” собі належні їм землі.❤️Підписатися | Надіслати новину
#нампишутьПросимо допомоги. Шукаємо свідків ДТП, яке сталося 28 травня (позавчора) орієнтовно о 9:30. У ньому можуть звинуватити невинну людину, тому що ДТП сталося за участю поліцейського автомобіля!Аварія сталася на виїзді з вулиці Вʼячеслава Чорновола на Велику Бердичівську. Автомобіль Mazda 3 бежевого кольору виїжджав з парковки на вулиці Вʼячеслава Чорновола, а з Великої Бердичівської на швидкості заїжджав поліцейський автомобіль Mitsubishi L200.Чоловік, який був за кермом, відразу вийшов та запропонував допомогу, але водночас викликав патрульну поліцію і написав заяву на людину, яка точно до цього не причетна!Коли ми звернулися по допомогу щодо перегляду записів із камер відеоспостереження в закладі «Матері і дитини», нам відмовили, аргументуючи це тим, що там нічого не видно, потрібен офіційний дозвіл з Києва тощо. При цьому було помітно, що пані дуже занервувала, коли її запитали, чи бачила або чула вона щось. Складається враження, що поліція могла посприяти тому, аби записи з камер не показували, лише б не виявилася їхня провина.Версія працівниці: https://t.me/zhytomyr/40342?comment=2359746Тому, будь ласка, якщо хтось бачив цю аварію, чув щось або має запис із відеореєстратора, просимо відгукнутися та допомогти!У жінки, яку звинувачують, струс мозку, а їй ще й намагаються приписати провину?!ПОТРІБЕН МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС! 🙏🙏🙏
Долучайся до «Альфи» СБУ — знайди ціль, скоригуй вогонь та відплати ворогу!Після чергового російського обстрілу відповідь не затримується. Вона стає ще глибшою та руйнівнішою.Команда «Альфи» СБУ шукає операторів розвідувально-ударних комплексів дальньої дії.Твої задачі:▪️ участь в операціях, спрямованих на зниження наступального потенціалу ворога▪️ запуск та керування БпЛА з великою дальністю польоту▪️ виконання завдань в оперативній та оперативно-тактичній глибині противникаМи пропонуємо:▪️ службу за контрактом або мобілізацією▪️ якісну підготовку та сучасні технології▪️ підтримку командирів і побратимів із реальним бойовим досвідом▪️ роботу в команді, де результат вимірюється впливом на полі боюЦе робота для тих, хто розуміє: кожна дія має наслідок. І кожен наслідок має значення.Заповнюй анкету: bit.ly/alfa_recruit або дізнавайся більше про відбір за номером 4444 (дзвінки безкоштовні) та знаходь більше вакансій в «Альфі» СБУ на сайті: alfa.ssu.gov.uaЗ тебе — характер, з нас — зброя, що змінює хід війни!
🟣 За тиждень — червень. Місяць обізнаності про ЛГБТІК+ людей в Україні. І про дуже просту річ: у когось є права, а у когось — ні, навіть у найважливіші моменти життя.Уяви.Лікарня: тебе не визнають родиною.Твій чоловік/дружина у реанімації. Ти біжиш у лікарню — і тебе не пускають. “Ви не родич”. І ти стоїш під дверима, не знаючи навіть, чи кохана людина жива.Спадщина: спільне життя не рахується.Ви разом багато років. Живете, будуєте життя, купуєте майно.Але юридично ти “ніхто”. І коли людини не стає — усе переходить не тобі, а її родичам, з якими вона могла не спілкуватися роками.Діти: немає права бути поруч.Ви разом виховуєте дитину. Вона називає тебе татом/мамою. Але юридично ти для неї чужий. І якщо з партнером щось стається — ти не маєш жодного права залишитись із дитиною. Дитину забирають і передають комусь іншому.Війна: навіть смерть не робить тебе родиною в очах закону.Твій партнер на війні. Він/вона гине. А держава може не визнати тебе “рідною людиною” — ні в повідомленні, ні в документах, ні у виплатах, ні в похованні. ЛГБТІК+ українці та українки воюють — з 2014-го. Захищати державу — і не бути нею визнаною. Це ганьба.За матеріалами Фактів Житомира.Це не про “особливі права”.Це про базову річ — щоб людина поруч юридично існувала поруч.❤️Підписатися | Надіслати новину💭
#нампишуть Хочеться, щоб люди були добріші і не втрачали людяність.28–30 квітня, після сильних вітрів, з дерева знесло лелече гніздо з яйцями. Перед цим комунальники обкрамсали дерево: зрізали верхівку та прибрали бокові гілки, не було чим втримати гніздо.Я телефонувала в ДСНС — сказали, драбину розкладають лише у критичних ситуаціях. Телефонувала електрикам — ті просто відморозились. Телефонувала секретарю селищної ради — відповіла, що чоловік, який займається благоустроєм, старий і нікуди не полізе. Телефонувала селищному голові — сказав шукати когось серед жителів.У селі, чесно кажучи, більшості було байдуже.У результаті я набрала хлопця з району, який ремонтує інтернет-лінії, він погодився приїхати з драбиною.Знайшла арматуру, попросила сусіда підрізати й заточити. Разом зробили опору, закріпили місце для нового гнізда, додали гілок і соломи, повернули яйця.🕊️ Зараз гніздо вже на місці, а лелеки знову вдома. Добре, що серед байдужості все ж знаходяться люди.❤️Підписатися | Надіслати новину‼️
#нампишуть Хочу звернути увагу на проблему, яка триває вже багато років. Щовесни державна установа Житомирської області — фітосанітарна лабораторія, що розташована за адресою: 1-й Винокурний провулок, 48а (вхід навпроти будинку за адресою проспект Миру, 1, 11 під’їзд), проводить прибирання своєї території від гілок дерев.📣Після цього зазначені відходи складуються за парканом установи — на розі 4-го провулку Каракульного. Такі дії фактично провокують мешканців прилеглих будинків виносити туди побутове сміття, внаслідок чого до літа утворюється стихійне сміттєзвалище.Надалі, замість належної утилізації відходів, сміття періодично підпалюється (ймовірно, працівниками або сторожем установи) у нічний час. Горіння супроводжується сильним задимленням та неприємним запахом, що поширюється на значну частину району та створює загрозу для здоров’я мешканців.Просимо відповідні органи:— перевірити викладені факти;— вжити заходів щодо припинення несанкціонованого складування відходів;— забезпечити належну утилізацію сміття;— притягнути винних осіб до відповідальності.❤️Підписатися | Надіслати новину🪶
Щодо ситуації з Центром захисту тварин 🙋♀️. Дуже багато запитань до нашої міської влади???Марія Олександрівна Місюрова на брифінгу повідомила, що є вільна вакансія директора і будь-хто може подати резюме…Де відкрита вакансія??? На сайті — жодних повідомлень!!!На брифінгу Марія Олександрівна розповіла, що на ЦЗТ у 2025 році з міського бюджету було виділено АЖ 2,5 млн гривень. Це ремонт та паливо автомобіля ЦЗТ, заробітні плати для співробітників та стерилізація безпритульних… Цікаво, як вони там виживають??? Про якісь елементарні ремонти взагалі мовчимо.До речі, на лікування двох підкинутих кішечок під ЦЗТ пішло вже близько 20 000 грн — це тільки на лікування. І є ще у нас «фантазери», які прямо переконані, що все це оплачує місцевий бюджет. Багато запитань було на брифінгу, чомусь журналісти не оприлюднили ці «незручні питання».1 — чому на брифінг щодо діяльності ЦЗТ не запросили в.о. Вероніку Мельниченко???2 — чому владу абсолютно не цікавить думка переважної більшості волонтерів, які роблять величезну роботу зі стерилізації тваринок та адопції хвостатих, а також лікування хворих безпритульних тваринок БЕЗОПЛАТНО‼️ Волонтери не отримують заробітної плати і постійно використовують свої власні ресурси та час, щоб зменшити в Житомирі та області популяцію безпритульних 🦮🐈3 — чому влада не доносить житомирянам, що ЦЗТ — це центр стерилізації⁉️ Чому не пояснюється пересічним громадянам, що на лікування та утримання тварин у центрі фінансування немає? Тому всі підкинуті тварини лягають на плечі волонтерів, які й так переповнені тваринками‼️4 — що робити з тваринами, коли власника забирає ТЦК, а родичів, як таких, немає⁉️5 — чому влада за допомогою поліції не знаходить викидальників/плодильників, щоб хоча б за допомогою штрафних санкцій зупинити цей безлад⁉️6…7…8 і т.д.А знаєте, в ЦЗТ на постійній основі не вистачає елементарного — миючих засобів та швабр… Поки міська влада мовчить, ми чекаємо сесії.Пропоную підтримати ЦЗТ — провідати тваринок, подивитися їм в очі, спробувати прилаштувати хоча б одну в родину, зробити допис, фотосесію… Потрібна будь-яка підтримка. Потрібен корм та обробки, почався сезон кліщів, а місцева влада «на таку розкіш» кошти не виділяє‼️P.S. Сьогодні подарую працівникам ЦЗТ «букет» з трьох швабр — вони будуть щасливі 💗❤️Підписатися | Надіслати новину🔹
12-й центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ відкрили в ЖитомиріВсеукраїнську мережу центрів ментального здоров'я ПОВЕРНЕННЯ заснували Віктор та Олена Пінчуки з метою створення професійної та безоплатної системи підтримки для захисників і захисниць України, ветеранів і ветеранок та членів їхніх родин, які зазнали психологічних наслідків війни внаслідок російської агресії.
📍Простір центру облаштовано відповідно до сучасних стандартів безбар’єрності. Щороку в житомирському центрі ПОВЕРНЕННЯ зможуть отримати фахову й безоплатну допомогу понад 4 000 осіб.Проєкт ПОВЕРНЕННЯ є прикладом ефективного партнерства між приватним сектором і державою: благодійники створюють центри на базі державних медичних установ. Тут працює мультидисциплінарна команда — психіатри, психологи, психотерапевти, а за потреби — соціальні працівники.Фахівці центру працюють, зокрема, з ПТСР, тривожними та депресивними станами, а також із питаннями адаптації після служби. У роботі застосовують дієві підходи — зокрема когнітивно-поведінкову терапію, травмоорієнтовану терапію та EMDR.Один із ключових принципів мережі — психологічна інклюзивність: простір і підходи побудовані так, щоб кожен почувався у безпеці та міг говорити про свій досвід без страху осуду.
👉Окрім Житомира, мережа центрів ментального здоров’я ПОВЕРНЕННЯ вже працює у Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Кропивницькому, Луцьку, Полтаві, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах і Чернігові. На першому етапі проєкту засновники планують розширити мережу до 25 центрів.Центр ментального здоров’я ПОВЕРНЕННЯЖитомир, вул. Віктора Косенка, 1+38 095 802 38
[email protected]://povernennya.org