Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 536
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Source

Путч. Русский - нах*й | Трамп довго зважував всі за і проти, але почав воєнні дії проти середн...

Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 910 Views/Reach 2026-03-01 08:55 Message №61641
🥀Трамп довго зважував всі за і проти, але почав воєнні дії проти середньовічного режиму аятол, щоб дати народу Ірана повернутися в сучасний світ. Це правильно. Але я, як українець, злий на Трампа. Бо така ж операція проти рф була б набагато менш ризиковіша і набагато результативніша для світового порядку. Сухі цифри. Перська затока, де розгортається операція, дає 30% світової нафти. Війна - це серйозний ріст цін на енергоносії. Тому - перенавантаження на економіку і США і зах сіту. Відтак - поле для діяльності 5 колони усіх диктатур, які спробують зупинити розгром члена свого клубу зла. Російська нафта - це 10% світового ринку. З них 60% бере Китай. Половину - по трубі, іншу - коротким плечем морських перевезень з району Владівостока. Цей трафік недоторканний. Але Росія не може підтримувати себе і війну лише за рахунок цього потоку. Майже 40% експорту нафти рф приймає Індія. Правда, під тиском Трампа вона різко зменшила цей обсяг. Але це - ключ до знищення джерела доходів путіна. Індія отримує 75% рос нафти з Балтики. 25% - з Чорного моря. Місяць в дорозі. По дорозі 5 блокпостів. - данські протоки- Гібралтар- Босфор- Суецький канал- Вихід з Червоного моря- Якщо поставити в цих точках американський військовий контроль і не пропускати рос паливо війни, - ПТН ПНХ. Без перенавантажень світового енергетичного ринку. Без зайвих перемовин ні про що. Без розмов про важливість руского балєта. Ну, але є, як є. Захист Тори, яку разом з інш єврейськими текстами ми називаємо Вітхим завітом, передує торжеству Нового завіту. Тому побажаю удачі операції в Ірані. Смерть ворогам і аятолам! Сподіваюся, що в Тегерані вийде на вулиці великий народ цієї великої нації. Потенціал для цього давно є. Лідер, син шаха, теж є. Є навіть новий прапор. Чекаємо моменту переходу підрозділів кгб/ксір на сторону змін. Ставки цієї війни колосальні. Успіх поставить на місце і Китай і його скаженного пса путіна. Про гірше - ні слова. На мал - Пес Патрон перейшов на нову роботу.📝Луценко Юрій