Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 536
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Source

Путч. Русский - нах*й | Порахуємо. У гривнях, щоб зручніше порівнювати. Сума, виведена Галущен...

Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
5 460 Views/Reach 2026-02-17 14:14 Message №61420
🥀Порахуємо. У гривнях, щоб зручніше порівнювати. Сума, виведена Галущенком і Ко на рахунки в офшорах - майже 5 мільярдів гривень. Це лише на енергетиці і це лише те, що ми бачимо в історії з Галущенком. Вдумайтесь, друзі! Це річний бюджет чималого міста в Україні, обласного центру десь так на 300-350 тисяч мешканців. Полтави, Житомира, Вінниці, тощо. Цілу систему життєзабезпечення великого міста виведено на рахунки, звідки банда ділилася украденим, щоб платити по 200 тис доларів чи євро за навчання дитини в престижному коледжі (як Галущенко), купувати вілли на екзотичних узбережжях. За інформацією НАБУ гроші відмивали за допомогою "мийщика" з раші. І це ми ще не знаємо, скільки такі ж тварюки в інших бекофісах украли людських доль і життів на оборонці!Якщо Галущенко мав з украденого 10%, то дуже цікаво, хто ж отримав 90%. Інтрига, однак! Я спочатку подумала, що Галущенко знав, що його затримають. Однак по тому, як він заїкається і нервується, схоже, що ні. Сьогодні з'явилася інформація в медіа, що застава йому буде близько 450 млн грн. Цікаво, якщо він її внесе, чи суд знову "не помітить" сумнівне походження грошей, як це було з Чернишовим?... Ще одне питання - з огляду на масштаби триндеця, чи включиться в розслідування по Галущенку СБУ, чи далі буде робити вигляд, що нічого не відбувається?Чи здасть він тих мафіозних діячів, які стояли над ним, коли він грабував Україну на посаді міністра? А їх, як слушно відзначив депутат Желєзняк, зовсім небагато... Ну і географічне: багато українців дізналися про існування на Карибах островів Сент-Кітс і Невіс. Вже треба якусь мапу робити з прапорцями на локаціях, де наші діячі мають рахунки, нерухомість і збираються жити "після того, як". Бо ніхто з них не планує жити в Україні.📝Леся Москаленко