Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 536
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Source

Путч. Русский - нах*й | Пост Трампа треба сприймати лише як пост Трампа. Ми вже бачили їх бага...

Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 670 Views/Reach 2025-09-24 08:37 Message №58582
👀Пост Трампа треба сприймати лише як пост Трампа. Ми вже бачили їх багато: як приємних ,так і не дуже. Але він не повинен вводити нас в оману. ❗️Станом на зараз у нас є 4 окремі напрямки, спрямовані на завершення війни: 1) військова підтримка України;2) економічна підтримка України;3) санкційний тиск на Росію;4) переговори з Путіним.Пост Трампа не стосується жодного з них. Фактично це пост про самоусунення: 👉 економіка Росії сама загинається, тож санкцій не треба; 👉 військова ситуація така, що Україна з підтримкою ЄС вийде на кордони 1991 року, а може і далі;👉 зброї поставимо Україні стільки, скільки куплять європейці з НАТО, і ті хай визначаються що з нею робити. Насправді, як би нам не було приємно таке читати і слухати, це все заоптимістично і не зовсім відповідає реаліям. Адже економіка Росії хоч і загинається, але це процес не сьогоднішнього дня.Військова ситуація надзвичайно складна, і Deep State кожен день показує втрати території. Санкційний тиск фактично завмер на позиціях початку 2025 року, і росіяни більш-менш навчились з ним жити. Про переговори і чи обдурив Путін вкотре президент США скаже через місяць (хоч не два тижні, бо це вже як мем). Тобто у вчорашніх постах і заявах Дональда Трампа немає нічого нового, що могло б вплинути на завершення війни. Нічого про роль США. Нічого про розширення військової або економічної допомоги.Продаж зброї - це, звісно, на загальному тлі вже непогано, але це не підтримка.Наприклад, Китай також каже, що він не підтримує Росію, а просто продає їм якісь двигуни та комплектуючі. Звісно, поки замало інформації, щоб робити якісь остаточні висновки. Але якщо орієнтуватись лише на риторику президента США, то за виключенням приємної для нас тональності, нічого нового в цих заявах немає. "Все йде позитивно само собою, російська економіка сама завалиться і без нових санкцій, а Україна за гроші ЄС скоро штурмуватиме Москву. Всім удачі!"🗣 Микола Княжицький, facebook