Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й
Added 01 Jan 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Number of subscribers: 27 536
Photos: 43,300
Videos: 12,900
Links: 6,840
Description:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Source

Путч. Русский - нах*й | Окей. Розбираємо по поличках. Аргумент "усі кандидати - лайно" дістав ...

Telegram community logo - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
3 250 Views/Reach 2025-07-19 09:20 Message №56913
Окей. Розбираємо по поличках. Аргумент "усі кандидати - лайно" дістав ледь не гірше усієї зеленої риторики. Шановний, ви як виборець, маєте проголосувати за когось із запропонованих кандидатів. Якщо ви бачили ще далеко до виборів що всі кандидати лайно і не зробили нічого щоб просунути/допомогти просунути якогось кандидата не лайна — ви допомогли лайну перемогти. Якщо ви не голосували взагалі — ви допомогли лайну перемогти. Якщо ж ви свідомий виборець, то вашим обов'язком було проголосувати за найменше лайно з того що є, за менше зло. Дуже ілюстративний приклад обирання найменшого лайна з наявних — останні вибори мера Києва. Був Віталік, риг, вар'ят і вересука. Віталік до того вже один строк пробув мером. І хвала всім можливим богам, кияни тут не зробили хуйні і обрали його знов. Так, він фіговий багато в чому. Але ж, курва, явно це було менше лайно ніж всі інші. Той факт, що безумна перемогла майже з подвійним відривом від кандидата від ЄС (партії, лідери якої зарекомендували себе як державники і мають хоч якесь розуміння) означає, що виборці з 217 округу здебільшого (а саме 38,41%) несвідомі/ідіоти/кретини. Вся ця хуйня про системні проблеми — ця казочка з 2019 року так щільно запхалася людям у мозок і стабільно руйнує нам життя. Під цей аргумент в нас люди ринулися обирати "новиє ліца", навіть не подумавши що може не варто обирати ноунеймів без досвіду на виконавчі посади.Так, окей, система хєрова, припустимо. Але обравши їбанатів ви її не зміните! Невже це не зрозуміло!?! Яким треба бути конченим, щоб замість хай не дуже доброчесних але політиків, зі стажем, обирати хуй-зна-кого?! Це так систему намагалися змінити/зламати? Ну ось, їж-те, 6,5 років експерименту показали результат. Подобається?!В українців є якась пиздувата риса, в ситуації коли наявні тільки хєрові варіанти, обирати, курва, найгірший! Якщо всі кандидати лайно, єдине що може зробити нормальна людина — взяти їх біографії, їх програми, вивчити докладно і обрати найменше лайно. В будь-якому іншому варіанті людина спонукатиме перемозі найгіршого лайна.Проблема не в мажоритарці, а в головах громадян, які в 2019 році так "усталі ат вайни" що поставилися до виборів президента і в раду через похуй. Оце проблема.Ви систему не зміните. Бо для цього потрібно політична воля, а для цього потрібні адекватні політики, які захочуть це зробити. А для цього потрібні адекватні виборці що за цих адекватних політиків проголосують. Треба починати з людей. Бо люди, звичайні виборці — тупі, ліниві, інфантильні, готові продати свій голос за тисячу гривень і пакет гречки. Повірте, якби всі були хоч на половину більш політично відповідальні та обізнані, навіть така крива система як у нас працювала би адекватно.Я з вами згоден що "Системна проблема потребує системних рішень, а не дебільних лозунгів", але ви не на ту ступінь проблеми звернули увагу.Достатньо складно?P.S.: і на жаль навіть війна не виправить більшість вкраїнчиків. Я впевнений, на наступних виборах нам оберуть новий сорт їбанатів. Вони будуть не зелені, а наприклад жовті... Або кольору оливи. Але суттєво ніц не зміниться