Source
Путч. Русский - нах*й | Окрема "пісня" зі створенням спільних з партнерами підприємств, які бу...
3 000 Views/Reach
2025-07-06 08:48
Message №56642
Окрема "пісня" зі створенням спільних з партнерами підприємств, які будуть працювати у рамках нашої "Програми". Наші урядовці з двох міністерств на всіх переговорах про створення таких підприємств вимагають для України контрольний пакет акцій у новостворених кампаніях, у той час як партнери пропонують зазвичай лише 25 відсотків. Після того, як сторони "не сторгувалися" наші можновладці ставлять партнерів "на вистойку" - на певний час переговори припиняються з надією, очевидно, що ті свої вимоги знизять. Після "вистойки", яка може тягнутися протягом навіть року (були два таких випадки), йдуть нові тури переговорів, і тільки через півроку - рік наші урядовці таки пристають на партнерські пропозиції, хоча тих можна було досягнути одразу, зважаючи не переважні вкладання партнерів у виробництво у вигляді технологій, обладнання та комплектуючих. На цих переговорах існує і певна корупційна складова - партнери неодноразово скаржилися на те, що наші урядовці на переговорах усіляко намагаються завищувати ціни на роботи, які буде виконувати українська сторона за партнерські гроші. Проблеми з побудовою у нас філій іноземних кампаній, типу тих же "Рейтеон" та "Рейнметалл", в цілому аналогічні з проблемами, які існують при створенні спільних підприємств, до них можна ще додати проблеми з землевідведенням та підключенням комунікацій - і німці, і американці скаржилися на "космічні" рахунки які ним виставляє наша влада. Окрема тема по використанню нашої балістики. У США ведуть ретельний підрахунок цілей, які були уражені нашими ракетами, вони ж відслідковують пуски. За останній рік, якщо відмінусовати пуски ракет ATACMS, зафіксовані пуски 141ї балістичної ракети ЗСУ. Летіли модернізовані, передані східноєвропейськими союзниками "Точка - У", та наша балістика на базі "Грім - 2". Загалом використання останньої наші американські партнери визнають як незадовільне - перехоплена більша частина, багато ракет не уразили ціль. "Сапсан" використовувався двічі. Перехоплень не було, у випадку другого використання трапилася нештатна ситуація, над виправленням недоліків працюють, вони, як мені сказали, "несуттєві та пов'язані з людським фактором". Як підсумок. Наші ракети могли би летіти набагато раніше і у більшій кількості, якби спочатку не боягузлива позиція союзників, а потім жадібність, непрофесіоналізм та недалекоглядність нашої влади. Станом на зараз наш "Ракетний возик" нарешті зрушив з місця та поволі набирає хід. І те, чи набере він достатній щоби переїхати росіян, багато у чому залежить від змін у нашій урядовій політиці та у кадровому складі МОУ та Мінстратегпрому. І якщо останній ще можна підсрачниками примусити працювати, то у випадку з МОУ "Горбатого могила виправить" - змінювати потрібно і міністра, і переважну кількість його призначенців. Маю надію на те, що я задовольнив вашу цікавість. Будуть питання - пишіть. Маю намір повернутися до відповідей на них на Трубі - сезон відпусток у шефів, часу на канал стає більше. Гарної неділі.