Source
Пуща-Водиця | ФБ: Про сьогоднішню трагедію таки скажу, бо дещо знаю: Кілька років то...
1 500 Views/Reach
2024-07-22 17:41
Message №3050
ФБ: Про сьогоднішню трагедію таки скажу, бо дещо знаю: Кілька років тому, мені розповіли про тих, хто вперше відкрив канатну дорогу. Здається, це був Скай Парк. Вони були професійними спелеологами й дуже прискіпливо відносилися до спорядження та обладнання. Страховки, карабіни, все підбирали згідно вимог, відносно безпеки атракціону підвищеної небезпеки. Але через час, їх бізнес впав в око "молодій команді" мера, Кличко, й туди завели іншу команду. Яка, трохи відступлю, до речі, вже засвітилася ще й зараз, на побудові "Гєльмімінтного мосту" на Оболоні. Ну як завела, просто відбулося типове рейдерство. Благоустрій Києва, натягнувши балаклави, по "чиїсь" команді, обрізав їм троси та завалив вишку. Бо ті довго не здавалися й якось не поспішали попрощатися з бізнесом в який вклалися. Потім на тому ж місці, вже з'явилася "раптом" нова канатка, й там вже був підхід зовсім інший. Нові володарі, відчували безкарність та безконтрольність, професійно могли лише складати й передавати куди треба бабло, й не мали ніякого відношення до робіт на висотах, вже зовсім по іншому підходили по безпеці у цій , новій, доя них, справі. Бо головним стало лише оте саме бабло.Таким чином сьогоднішня загибель 20 річного пацана, була лише слідством рейдерства. П.С. Я не зацікавлений, та ніяк не задіяний тут жодною стороною.