Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пуща-Водиця
Added 14 Jul 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Number of subscribers: 1 746
Photos: 1,610
Videos: 583
Links: 1,360
Description:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Source

Пуща-Водиця | ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ. ЗЛЕ. Повідомлення у приват,. односельчанин. "Сергію, п...

Telegram community logo - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
956 Views/Reach 2026-01-20 06:16 Message №3945
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ. ЗЛЕ. Повідомлення у приват,. односельчанин. "Сергію, підстанції АЕС побили? Світла немає - блекаут, як ти казав"?. Хтів написати йому особисто з застосуванням ненормативної лексики, вирішив написати всім. 1. Тема можливого обстрілу інфраструктури АЕС - ПРОФІЛАКТИЧНА, і засвічується вона представниками нашої влади та розвідки ПРОФІЛАКТИЧНО. Я писав у коментах людям - у Розвідспільноти США НЕМАЄ даних про можливі  обстріли підстанцій АЕС з боку рф, таку вірогідність американці вважають теоретично можливою, втім з невисокою долею ймовірності. 2. Будь які вкиди про "небувалі обстріли" - спланована та цілеспрямована атака рф свідомості українців. Я задовбався казати, але все одно буду вимушений це робити знову та знову - рф НЕ МОЖЕ ПО ВИЗНАЧЕННЮ зробити  щось "небувале", ну не може, ну не здатна. 3. Абсолютно вся херня яка з'являється у нашому інфопросторі по темі "все у України  пропало, а завтра і світло піде назавжди" - інформаційні операції рф. Нічого не пропало. Після сьогоднішнього обстрілу наша енергосистема тримається, навіть ще не на відвертих шмарклях. Нам стабільно херово, рф стає гірше. 4. На останок дам коротке, нічне, по електроенергії, про розширення системи передачі цієї енергії від західної енергосистеми Україні. "Норвегія, Данія, Німеччина та Нідерланди готові профінансувати у повному обсязі (половина обсягів фінансування вже виділена), роботи по затвердженому проекту розширення української та словацької мереж задля забезпечення більшого на третину імпорту електроенергії". Переклав коряво, виправляти не буду, але сенс ви зрозуміли. Почули про "нам відключать АЕС" - стріляйте на звук. Почули про "Вони розвідують мережі біля АЕС - плюйте у рило, бо там бидлом все розвідано тисячу разів. Об'єкти ці ніхто по лісах не пересуває. Почули про "розвідники літають біля АЕС", затикайте "інформаторам" рота тижневими шкарпетками та знайте - це спецоперація з ціллю примусити українців почувати себе нервово та невпевнено у постійному очікуванні армагедону.  Всім добра. Бидло робить своє,нам своє робити. І хера вони зламають, по менший мірі більшість з нас. А цієї більшості достатньо щоби вибороти мир без капітуляції. Гарного дня.  О, Свєта прийшла. Дай Боже щоби прийшла до всіх.