Source
Пуща-Водиця | І НЕХАЙ Я ЗНОВУ БУДУ КЛОУНОМ... Є у Горенці своя Стана Плачу. Знаходит...
1 500 Views/Reach
2025-06-19 15:44
Message №3431
І НЕХАЙ Я ЗНОВУ БУДУ КЛОУНОМ... Є у Горенці своя Стана Плачу. Знаходиться вона на нашій сільраді. На цю стіну прикручують все нові та нові таблички з іменами наших загиблих на війні односельців. Сумне місце. І до неї не ходять горенські "герої" які, за їх словами, "Захищали Мощун, ходили у атаку у Ірпені та горіли у танку на Варшавці". Все тихіше звучать спогади справжніх воїнів які билися з бидлом у наших краях під час "Київської облоги" - вони гинуть, а ті, що залишилися у живих, не шукають піару, вони тихо та мовчки роблять свою справу - захищають нашу Україну. І на різного роду ветеранських та волонтерських зборах у нас лише у малий долі присутні справжні волонтери та ветерани - в основному там саме "Свідки облоги" які зайняті лише одною справою - пошуком лохів які проковтнуть їх брехню про власні подвиги та щось дадуть "на потреби армії", а фактично ним на прокорм. Ким був до війни наш головний "ветеран-аферист" Гарнік Карнгалцян? Жебраком який потрохи крав допомогу бійцям АТО у 14му - 22му році. Зараз він міняє автівки та будує собі новий дім замість конури у котрій жив до війни. Він і ветеран, і "рятівник Мощуна та Горенки", а разом з тим фарцовщик пам'ятними медалями від ГУР та посвідченнями УБД які на шару роздає лише тим, хто згоден підтвердити його "подвиги", яких не було. І отакі Гарніки зараз пишуть свою історію. Ту історію, у який немає місця справжнім Героям які боронили та боронять нашу землю. Я п'ять разів звертався до "компетентних органів" з тим, щоби вони припинили діяльність цього афериста - байдуже, той, майже напевно, вправно ділиться отриманими грошима від реалізованої допомоги з "сильними світу цього". Ви можете вчергове проігнорувати мої прохання, але я не перестану вас просити допомогти нашому меру Ларисі зібрати гроші на книгу "Розстріляна весна" у якій будуть інтерв'ю зі справжніми воїнами нашої ДФТГ, "Азову", 72ї бригади, спогади військових та цивільних, світлини тих зовсім невеселих подій які відбувалися під час "Київської облоги". Я розумію, що зараз це начебто не на часі, але загроза того, що після війни наші бійці та волонтери повернуться не у мирну Україну Правди про війну, а в Україну продану та куплену псевдо-ветерансько - владною мафією не просто істотна - вона кричуща. Допоможіть нам, я дуже вас прошу. І я гарантую, що жодного слова у цій Книзі про мене не буде. Я не Герой та таким себе не вважаю. розстріляна веснаРозстріляне весна: форпост Києва🎯Ціль: 455 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/85qqMRpFrk💳Номер картки банки4441 1111 2402 3841На даний момент зібрано більше ніж 212 000 - практично екватор збору. Я вже не прошу нічого на ремонти, а потреби є завжди, допоможіть закрити цей збір, і я від вас відчеплюся зі своїм жебракуванням. Дай Боже що назавжди.send.monobank.ua (https://send.monobank.ua/jar/85qqMRpFrk)Безпечний переказ коштівНадсилайте безкоштовно та безпечно кошти