Source
ПТСР && Айті | Чому ветерани російсько-української війни найкращі працівники?Трішки...
422 Views/Reach
2024-10-18 09:51
Message №568
Чому ветерани російсько-української війни найкращі працівники?Трішки дискримінаційний пост, але як є. 🤷♂️Давайте розберемося в цьому питанні. Я писатиму це більше на власному прикладі, але маю багато знайомих з такою ж життєвою позицією.Отже, головна причина, чому ветерани є найкращими працівниками, — це мотивація. Саме мотивація до вивчення нової сфери чи професії є головним рушієм розвитку!Адже, пройшовши через "м’ясорубку" війни, ти переоцінюєш свої погляди на життя. І якщо вже обрав цей напрям як основний, то ветеран віддаватиметься йому повністю. 🫡Також одним з важливих параметрів є дисципліна, адже без неї в армії ніяк. Дисципліна дуже допомагає у вирішенні буденних завдань, як на роботі, так і в бізнесі.Ветерани завжди беруть відповідальність за свої дії, особливо це стосується тих, хто був на керівних посадах.Гнучкість та адаптивність. Без цих якостей у бойових умовах просто не виживеш.Уміння вчитися. Адже на війні без постійного вдосконалення своїх навичок та знань не виживеш. 🤷♂️Але все ж не все так чудово, і є один мінус — здоров’я. Хоча, на своєму прикладі, я хочу сказати, що мотивація і дисципліна в більшості випадків можуть компенсувати цей недолік.Наприклад, у мене серйозні проблеми зі здоров'ям. Маю проблеми з мозком, що безпосередньо впливає на мою роботу, адже у мене погана пам'ять, концентрація уваги та я швидко втомлююся, не кажучи вже про інші проблеми. Та навіть так я можу дати фору здоровим колегам, і в цьому мені допомагають якраз мотивація та дисципліна. Але, звісно, через це я дуже сильно втомлююся.Сподіваюсь, зміг повністю донести свою думку. Якщо щось пропустив, можете додати в коментарях!Всім спокійної п'ятниці! 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||Банка на навчання