Source
ПТСР && Айті | Що вам сниться?Раніше у мене була рубрика - "Сни поїхавшого", але я ...
351 Views/Reach
2024-08-08 08:12
Message №476
Що вам сниться?Раніше у мене була рубрика - "Сни поїхавшого", але я її закрив, бо сни були дуже дивні. Напевно, це пов'язано з прийомом ліків, але я не впевнений.Часто сняться померлі бабуся та дідусь, але ці сни приємні. Проте вони часто змінюються іншими. Ще мені часто сниться школа. Цей сон усвідомлений, адже я розумію, що вже давно там не маю бути.😅Уві сні я начебто в 11-му класі, а вчителі лякають мене, що отримаю поганий атестат. В реальності я забив на навчання в 11-му класі, бо не бачив у цьому сенсу. Краще було піти в училище після 9-го класу, де б я отримав атестат і професію. Я в нього пішов після 11го класу, бо заставила мама. А так в мене був офігенний план, надійний, як швейцарський годинник: Піти в армію на строкову службу, там підписати контракт і вступити у військовий інститут. Добре. що я так не зробив, бо в свій Азов, я б так і не попав.🫡Сиджу на уроках і думаю: що я тут роблю? На залякування вчителів відповідаю, що в мене вже є атестат і я навчаюсь у виші, тому їхні погрози мене не хвилюють.🤷♂️На цьому моменті сон зазвичай змінюється, але школа сниться мені часто. Можливо, це через те, що я постійно навчаюсь.🤔Зараз мені нічого не сниться, бо я сильно втомлююсь. А що вам сниться? Розповідайте, цікаво ж. еротичні сни можете не розповідати😅З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||