Source
ПТСР && Айті | Робочі історії😎Поки йде все супер, в плані роботи та влиття у неї. Якщ...
409 Views/Reach
2024-08-01 18:26
Message №467
Робочі історії😎Поки йде все супер, в плані роботи та влиття у неї. Якщо тиждень назад я, дивлячись на деякі задачі, "рубав окуня" не врубаючись, що відбувається, то сьогодні я ці задачі вже сам роблю.🔥До речі, сьогодні отримав задачку написати звіт-аналітику по одній події. Нам все пояснив наш техлід, я то записав основні моменти, що потрібно написати, але, як то кажуть, диявол криється в деталях, які я ні хріна не запам'ятав. 🤕Думаю, може є якийсь чек-ліст або інструкція по написанню, але виявляється, що ні. Мій внутрішній сержант трохи обурився цій новині, побухтів та прийнявся писати. Я обурився не того, що немає якогось чек-листа, а того, що я звик робити все чітко і правильно, а не просто аби зробити, щоб відчепилися. Думаю, якщо такого чек-листа не буде в подальшому, як стану досвідченішим, то може запропоную його написати, щоб таким нубам, як я, було легше влитись в робочі моменти.Ну, а звіт той з допомогою вищих сил і з підказками техліда я все ж таки написав. До речі, аналітику проводив за рахунок платформи для управління інформаційною безпекою та подіями — QRadar, офігенна канешн штука для захисту систем та мереж. Але для мене, як новачка, було важко розібратись, бо я її не можу поки прочитати, як код, наприклад, JavaScript. Прийшлось трохи помучитися канешн, "поламати" голову досвідченішим колегам (😅), що і де мені шукати. Але знайшов хай йому грець.Правда, я в процесі аналізу і пошуку інформації вже навіть хотів курс придбати на Udemy. А потім згадав, що я ж студент НАУ і від універу в мене є безкоштовний доступ до курсів. Так, що дякуючи НАУ, я тепер прохожу курс по QRadar, зайвим не буде. Хочу краще та швидше розібратись в цій SIEMці. Ех, знову eJPT відклав, але що ж поробиш — робота головніше.🫡Ото понаписував, хто його читати буде я не знаю.🤷♂️Всім гарної ночі!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка | Linkedin | TikTok | YouTube | Twitter/X