Source
ПТСР && Айті | Закінчення курсу "Кіберзахисники".🥳Ну ось і все, майже непомітно про...
368 Views/Reach
2024-07-18 16:51
Message №447
Закінчення курсу "Кіберзахисники".🥳Ну ось і все, майже непомітно пройшли ці 4 місяці, дуже швидко. І сьогодні, 18 липня, відбувся випускний, разом з випускним CTF.🫡CTF не був дуже важким, і це добре. Бо якби було щось на кшталт машин в Hack The Box, то не думаю, що зміг би його закінчити.😅А так, я виконав майже всі завдання, окрім однієї таски в останній лабі. І то через те, що вже втомився та хотів відпочивати. Потім була церемонія вручення сертифікатів. Так, саме сертифікатів, було отримано:📍Сертифікат від British Council School B1 level;📍 Свідоцтво про підвищення кваліфікації з кібербезпеки державного зв'язку від КПІ.Якщо ви це читаєте на LinkedIn та вам цікаво, як воно виглядає, то я вже все завантажив у секцію сертифікатів. А в Telegram я скину в коментарі.А тепер, можна сказати, я виходжу в дорослий світ кібербезпеки, і я готовий до цього! Попереду постійне навчання та прогрес з робочими здобутками, але це те, чого я прагнув!Хочу сказати дякую організаторам курсів та менторам за науку! Ви відкрили для мене новий світ!🫡PS. Можливо, трохи сухо написав, але я дуже втомлений, тому вимбачте.🥲З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || TikTok || YouTube || Twitter/X