Source
ПТСР && Айті | Почав знову навчання.Трішки відпочив, зібрався з силами і знову пове...
581 Views/Reach
2025-01-09 14:24
Message №653
Почав знову навчання.Трішки відпочив, зібрався з силами і знову повернувся до навчання! Я вже писав, що буду вивчати Python, і тепер це остаточно вирішено, бо відмовитися вже не зможу. Вивчення Python та написання скриптів тепер офіційно затверджено як мій ОКР, тому точно доведеться це зробити. 😅Освоєння Python, мені дуже допоможе в розвитку, як і кар'єри так і професійних навичок. А ще я нарешті виконаю свою маленьку ціль, написати телеграм боти.Для початку я хочу пройти learning path SOC 1/2 на TryHackMe. Не думаю, що це займе багато часу, але точно допоможе поновити знання, а, можливо, я ще й дізнаюся щось нове. Можливо, також пройду ще кілька курсів для себе, щоб краще розуміти сферу кібербезпеки!Ось такий у мене план на зараз. Сподіваюся, що доживу до кінця тижня, бо цей тиждень видався дійсно пекельним, та ще й, схоже, прихворів. Але то таке! До речі, за цей тиждень навіть освоїв дещо нове — і це дуже круто!Бажаю вам спокійного вечора! 🫡З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube