Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПТСРний вулик
Added 06 Dec 2025

ПТСРний вулик

@ptsdbeehive
Number of subscribers: 479
Photos: 439
Videos: 129
Links: 147
Description:
Викладаю сюди відповіді на часті питання стосовно свого військового досвіду та своїх знань щодо військової справи. І буває говномучу.

👥 Number of subscribers

479
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -11

👁️ Average views per message

253
Average/Day:: 216
Average/Week:: 152
ERR: 52.82%

📊 Messages per Day

4.8
Last day: 3
Week average: 3.3
Average per day: 4.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 129 26-05-14 13:29
Поки суспільство розважали казками про «зрив 9 травня» та відбілювали чергових міндічів, у ЗМІ почали активно просувати ідею перетворення всієї України на мігрантське гетто з соусом карі. Логіка тих, хто приймає рішення, стає дедалі зрозумілішою: замість збереження українського народу, вони обирають шлях ввезення чужинців та заміщення населення. Нам намагаються нав’язати кількісно-ординський та антинаціональний підхід до демографічного питання - абсолютно такий самий, який давно вже діє в московитів.Проте якщо цей підхід спочатку виглядав як непослідовна діяльність, то потім – як діяльність послідовно злочинна: спочатку держава дозволила сотням тисяч молодих людей залишити країну, а тепер, коли наслідки цього стають критичними, пропонує заповнити демографічну яму мільйонами мігрантів з Індії, Бангладешу та інших похмурих помийок півдня і сходу. Це не вирішення демографічної проблеми, а антинаціональна діяльність: з чиєїсь сторони – свідома, ну а хтось просто тупий та ігнорує довгострокові наслідки для України. А комусь, може, і гадалка чи якийсь чорний маг підказав, як діяти, або якийсь викликаний Епштейном злий дух.На досвіді Європи вже доведена злочинність подібної політики – і вся її гидкість зрозуміла в повному обсязі, і про це з усіх утюгів в Європі крічать навіть ті, хто притримується точки зору просто поміркованих класичних лібералів, вже не кажучи про націоналістів. Міграційні служби і навіть вже уряди деяких країн прямо кажуть, що мігранти лише тягнуть економіку на дно, а казки про «інтеграцію» виявилися міфом — існують об'єктивні явища, які визначають здатність людини до творчої праці чи схильність до деструктивної поведінки: походження, генетика, етнос, культура.Окремо слід наголосити на безпековому аспекті: достатньо поглянути на боєздатність армій у регіонах, звідки до нас планують завозити «фахівців», та подивитися на реакції завезених в інші країни "новоєвропейців" на сумнозвісних соц.опитуваннях щодо участі в обороні країни, щоб зрозуміти — чужинці-"новоукраїнці" не стануть на захист нашої землі.Цю війну наш ворог веде не лише, щоб захопити території - а й щоб знищити популяцію українців. Ми ж боремося за те щоб українці були господарями на власній землі. Якщо ми замінимо свій народ на неєвропейських мігрантів під приводом «економічної доцільності», то сама боротьба втрачає сенс. Створення внутрішньої демографічної загрози під час протистояння із зовнішнім ворогом — це підривна діяльність, та перекреслення майбутнього української нації.Нація, якій сили зла навіюють мислення категоріями «загальної рівності» з дикунами, приречена на зникнення.
👁 163 26-05-12 16:41
Інтерв'ю Мендель Карсону не відкриває Америки, швидше є спробою донести реальність в якій живуть українці до англомовної аудиторії. З важливих тез:1. Зеленський ніколи не закінчить війну, бо це політичне самогубство. 2. Поведінка і способи приймання рішень в ОП це поведінка шестирічних дітей, які чогось хочуть, але ні в чому не розбираються.3. Зеленський постійно бреше та обіцяє закінчити війну/провести ті чи інші реформи/поставити когось на посаду, а потім кидає тих кому обіцяв. 4. Мендель наводить кілька прикладів як Зеля сам собі протирічить з різницею в півроку і каже, що це такий тип ведення справ. 5. Ця війна вигідна Зеленському точно так само як і Путіну. 6. Зеленський вважає, що якщо тисяча куплених говорящих голів скажуть що в країні все добре, то населення цьому повірить, і буде думати що справді все добре. Підтвердженням як працює ця "система позитивних подій" є те, як говорящі голови увірвались за Зєлю. Загалом нічого нового, але знову ми можемо спостерігати, що в херсонської жидівки більше яєць ніж в 88% місцевих націоналістів. Коли тезу про те що війна не має сенсу і на ній, цитата, "слов'яни вбивають слов'ян" озвучують на мільйонну аудиторію, спікер мав би виглядати інакше. P.S. Дуже круто наприкинці прозвучало звернення до Путіна, жива емоція жінки, яка переживає війну, а не думає про те, де взяти грошей на новий маєток.
👁 213 26-05-05 10:53
Сьогодні Патронатній службі «Янголи Трійки» - 12 років.За цей час унікальна організація, яку я створила на початку українсько-російської війни, врятувала життя і здоровʼя тисячам поранених, підставила плече родинам загиблих, зниклих безвісти та полонених.Навесні 2014 року зʼявилися перші поранені й загиблі добровольці російсько-української війни. Тоді ми разом з кількома волонтерами за наказом командира Андрія Білецького створили структуру, яка взяла на себе допомогу пораненим, поховання загиблих і підтримку родин.Ми пройшли шлях від невеликої волонтерської спільноти до потужної служби, досвід якої використовують Сили оборони України. Змінилися масштаби роботи, але незмінними залишилися принципи: ми робимо навіть неможливе для кожного пораненого і бережемо памʼять про кожногополеглого.Завдяки роботі «Янголів Трійки» понад 85% бійців повертаються у стрій після поранень, а родини військових, які заплатили за українську свободу найвищу ціну, не залишаються сам на сам зі своєювтратою.Турбота про бійця — не додаткова опція, а частина сили Третього армійського корпусу.Сильна армія — це та, яка не залишає своїх. І «Янголи Трійки» доводять це щодня.Янголи Трійки | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.angels | Підтримати
👁 1,350 26-04-26 10:15
Пост автора петиціїВсіх вітаю, можливо, я вже сюди писав, але напишу ще раз - більш чітко і по суті.Просуваю петицію щодо дозволу на короткоствольну зброю для ветеранів війни (списаних за ВЛК через поранення та з інвалідністю внаслідок захисту Батьківщини).Зараз петиція має 9 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних. Не вистачає ще 16 тисяч - і це не так уже й багато, враховуючи, що з моменту публікації минуло лише 6 днів. Але якщо нічого не робити - нічого й не буде. Не хочеться, щоб петиція зупинилася десь на півдорозі без належного розголосу.Тому найменше, що ви можете зробити - це підписати її та поширити в чатах,групах,пабліках, де є такі самі ветерани.Також шукаю виходи на медійні сторінки, групи чи канали. Якщо у когось є такі контакти - буду дуже дужеее вдячний за допомогу.Петицію вже обговорюють депутати з ВР у своїх інтерв’ю, і навіть ТСН зробило статтю. Ставлення до неї серйозне, і є всі шанси поступово просунути це питання, починаючи з ветеранів. Зрозуміло, що завтра пістолети всім не дозволять - ми не в Америці живемо. Але це може стати першим кроком для подальших змін у майбутньому. Якщо дивитися ширше, то інтерес тут не лише ветеранів.https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9702
👁 295 26-04-24 16:52
Хочу написати коротку думку про ветеранське ком'юніті та мілітарі двіж. Багато було розмов, що от військові ніхуясєбє єднані, мілітарі двіжуха закрита де всі підтримають один одного. Виходячи з того хто і як репостить петицію, хочу зробити протилежний висновок. Купа телеграм каналів, інстаграм сторінок мілітарі двіжух втупу ігнорують цю петицію. Хоча якщо б всі захотіли - її можна було б закрити за декілька днів. Чому мене це не дивує? Бо армія - зріз суспільства. Бачив у коментах, що багатьох тригерить (а чо інвалідам тока ууу), тобто не відчуваючи особистої вигоди. Каклу поїбать на інших, йому важливий свій інтерес (не важливо, чи носить він мультикам, мм14, або цивільний). Звісно їм поїбать, бо вони не відчували себе беззахисними як тіпи, у яких немає ноги, руки тощо. Це синдром гречкосія. Зате купи нашу говно футболку з скелетом і пвсом із глибинним сенсом (ні), бо нам надо гроші на авто (на масажку в крамі). І ці люди не думають, що влада вже прогріває цивілів на відмову, останніми новинами що десь там військовий стріляв зі стартовика (виглядає як замова від контори), уникаючи факту, що на такі виклики поліцаї як завжди їдуть десь годинку-півтори. Кожен хизується, що у нього або наградняк, або він може намутити чорну зброю - тебе за чорну виїбуть і висушать, навіть якщо використаєш для захисту інших. Але такі інших захищати не будуть. Купи мерч з нашим говно-скелетом і глибинним сенсом, щоб ми могли поїсти хот-догів і ніхуя не робити. Якщо це реальний український мілітарі двіж, то я пацифіст.
👁 133 26-04-23 21:27
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9702Коротше ситуація показала, що не всі, хто каже за ветеранське, готові за це братерство вкатитись. Не всі, хто говорив у медіа за право захисту громадян, готові підтвердити слова діями - в цій ситуації репостом. Деякі медіа-рекси проморозились по тій чи іншій причині (у когось вже є наградняк, хтось не хоче ризикувати своєю чутливою аудиторією.).Також деякі медійні голови типу лачлєни можуть тільки говорити, а не підтримати репостом і своїм підписом. Ця ситуація показала, що дехто за право ветеранів на самозахист тільки на словах, а деякі цивіли побачивши, що там немає категорії "короткі для ухілєсов" образились, що, що не зможуть стріляти у тцк коли будуть вибігати с хати по молоко і тампони. Ситуація показова, що кожен сам за себе. А у тих, хто голосніше всіх базарив та бив себе у груди за якісь права ветеранів та військових або "куди дзвонити якщо паліція нє захищає", виявилось просто тимчасовим імпульсом в певну фазу новолуння. Ми самі по собі, навіть коли постає питання безпеки нас в цьому суспільстві. Дивіться, хто проморозив цю петицію (похуй які відмазки) і робіть висновки, чи прийде така медіа голова колись комусь на допомогу.
👁 173 26-04-19 12:02
Взагалі лелека дуже цікавий персонаж і цікаво на що він живе. Його діяльність в інтернеті смикати всіх, на кому можна хайпонути. Довго духарився, що скоро піде у піхоту, до терміну обіцянки залишмлось 1.5 місяці. Коли пацани виходять з полону, то одразу йдуть їбашити спорт, хтось повертається в стрій, хтось працює на цивілці, тощо. Але цей молодий чоловік бігає та плаче на інтерв'ю як йому боляче та хуйово - да всім хуйово. Але ніхто не хайпує там, де інші, щоб бути в інфополі. Як бачите я зазвичай уходжу в тінь, збираюсь з якимось думками і точково ригаю, після чого повертаюсь до нормального життя в соціумі. У мене немає сім тем на кожен жень з викриттям всіх підряд. Я не можу громити 420, бо сяду на пляшку, і не закликаю інших порушувати закон, а тільки діяти в межах цього закону. Це корчинський відправляє молодих хуяритись з ПОП, сидячи в теплому кріслі розповідаючи які жиди хуйові але зелебоба топ. Я закликав йти в армію - косий кривий я сам в неї повернувся щось робити, не даючи терміни коли і шо, наче це трейлер якогось блокбастеру до якого залишилось стільки то днів. Тепер смикається на мужика 50років, який ще до АТО займається лобіюванням законів просамозахист та зброю. Чувак не думає на кого смикатись, аби лайків зібрати. Якщо закон введуть - сам же піде купить собі якогось гандонострєла - скріньте. І бля, візьміть його вже хтось в "оборонку" пиляти бюджет, бачите ж, людина не знає до кого притулитися.
👁 157 26-04-17 07:37
Ювілей Військової школи командирів імені полковника Євгена Коновальця!Після Широкинської операції Андрій Білецький ініціював створення центру, який мав навчати за стандартами НАТО — спочатку його бійців, а згодом і всю армію.Пілотний проєкт Георгія Купарашвілі з підготовки сержантів виріс у батальйон, а згодом — у навчально-механізований полк у складі Сухопутних військ. Сьогодні це флагманський центр підготовки Сил оборони, де навчають ЗСУ, НГУ, МВС і ГУР.ВШК — головний полігон реформ військового навчання: першими адаптували програми і протоколи до нових реалій поля бою, запровадили антидронову підготовку, аналітику розвідки.Десятки випускників школи Коновальця стали комбригами, комбатами, командирами полків і головними сержантами.За 10 років змінилося майже все. Незмінне одне: справді сильний військовий лідер — це не лише професіонал своєї справи, але й патріот. Саме таких випускників дає Силам оборони Військова школа командирів імені полковника Євгена Коновальця.Вітаємо побратимів із десятою річницею та дякуємо за роботу — від усього Третього армійського корпусу!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 124 26-04-16 09:34
Піздатий досвід створення структури, де ти ніхуя не знаєш, де ти сам випитуєш що тобі може дати супровід чи ні, де ти звертаєшся до паралельної служби "Янголи Азову" з трійки, щоб тобі допомогли, бо крутий досвід створення служби щось не вивозить тягла нарішати нормальне мрт тобі (хз за що я на лікуванні ще вимушений на общак кидати при цьому, щоб мені покрили тільки 50%), за аналізами їхати за три гори в якусь лабу в їбінях, бо в Діла під хатою оплатити можуть тільки багамєрзькі Янголи ух. Де ти сам домовляєшся про продовження реабілітації, бо чомусь западло іншим. Де ти сам хуяриш на милицях, ледве на ногах на ті влк. Де їбашила із цього супроводу 1-2 жінки, які і ті пішли звідти, бо людей просто вичавили неадекватним навантаженням і відношенням. Якби не одна куратор звідти, гнив би я на лікуванні без грошей і реабілітації, як належно. Я вже мовчу за випадок, де побратиму відмовили в мрт через негативний коментарій в соц.мережах. Саме цікаве, що під патронаткою 3ОШБ я не відчував проблем взагалі ніяких.
👁 542 26-01-23 16:58
От читаю в всяких мілітарі-каналах плачі Ярославни про те як обнуляють батальйони на тупорилих задачах. І дуже часто трапляються цитати типу "комбат у нас взагалі хороший тіп, не хотів обнуляти роту Х, але йому ПОГРОЖУВАЛИ ПОКАРАТИ і він це здєлав. Скрипів зубами, плакав, але пацанів об кущ в полі обнулив". Ну і отакі всякі штуки, про страшні покарання і схожу єресь. Тож вирішив я написати що загрожує офіцеру від капітана і вище, якщо він зайде в кабінет старшого начальника і пошле його нахуй. Догани, можуть відкрити якесь розслідування(яке не закінчиться нічим). Можуть перевести на іншу посаду, але посада буде мінімум комроти, в піхоту потрапити шансів нуль. Можуть перевести в іншу частину, але посада все одно буде відповідна званню. Ні життю, ні здоров'ю загрози нема, є загроза кар'єрі і ЧСВ. Тому коли вам пропихують, що в командира не було виходу, прийшлось убивать своїх людей, то розумійте, що цей командир сцикун і чорт, який розміняв життя своїх підлеглих на своє комфортне життя і кар'єрний ріст. Звісно, є багато нюансів, які неможливо, та мабуть і не потрібно написати в такому короткому пості. Але загалом все виглядає саме так. Сцикливий офіцер гірше підараса.