Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дарія (ДШК) - "Гарпії"
Added 14 Jul 2024

Дарія (ДШК) - "Гарпії"

@ptsd_med_team
Number of subscribers: 514
Photos: 662
Videos: 235
Links: 151
Description:
Особистий канал командира підрозділу Гарпії — Дарії (ДШК) 9-ої окремої бригади СБС. Усі питання та пропозиції - @Rune_millitari

👥 Number of subscribers

514
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -5

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.3

Logo change history

Name change history

Дарія (ДШК) - "Гарпії" 2025-08-17
Гарпії 9 окрема бригада Сил Безпілотних Систем 2025-05-04
Гарпії Лаври Патріотам. 2025-03-15
PTSD Fly Лаври Патріотам. 2024-07-22
Підрозділ PTSD Med Team 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Шановні друзі, звертаюся до вас із щирим проханням про допомогу 🙏Синочок одного із сержантів нашої бригади відвідує дитячий садок. Його мама, Богданчика, 5 років віддала службі у «9-ці», а зараз знаходиться у декретній відпустці та виховує малюка.На жаль, це єдиний працюючий садочок у навколишній місцевості — інших просто немає.📍 ЗДО «Ромашка», с. Кущинці Гайсинська міська рада Вінницька область, Гайсинський районДержава виділяє всього близько 5 тисяч гривень на рік… Але діткам потрібні не цифри — їм потрібні безпечні умови для дитинства.Зараз у садочку немає нормальної закритої пісочниці з накриттям. Тієї, де діти можуть гратися безпечно… Де вночі не гуляють тварини і не перетворюють її на туалет.Тут виховуються діти військових та матерів-одиначок. Для багатьох із них навіть 100 гривень — це відчутні гроші.Ми вже змогли зібрати частину суми… але цього недостатньо. Місцевий майстер готовий зробити пісочницю безкоштовно, але нам дуже потрібні матеріали.Навіть по 50 грн, вже велика допомога. З нас звіти. Буду усім дуже вдячна. Чужих дітей не буває. 💳 Банка для допомоги: https://send.monobank.ua/jar/zg49wDAmy
24 квітня в Національній філармонії України відбулася особлива подія — запуск спільного благодійного проєкту філармонії та 9 окремої бригади безпілотних систем під назвою «Крилате мистецтво».Генеральний директор філармонії Михайло Швед подякував захисникам за можливість продовжувати митцям займатися творчістю та закликав гостей концерту стати частиною великої мети.Сержант 9 бригади за позивним «Орел», виконав для гостей авторські твори на роялі. Також командирка жіночого підрозділу «Гарпії» Дарія «ДШК», розповіла, чому індивідуальний анатомічний захист — це питання не лише комфорту, а питання зручності та мобільності дівчат на бойових завданнях.Під час події був представлений спеціалізований жіночий бронежилет від виробника Rarog Tactical Gear @rarogtacticalgear . Саме на таку амуніцію, розроблену з урахуванням особливостей жіночої анатомії, ми збираємо кошти.Проєкт триватиме до кінця червня. На вас чекає ціла серія концертів у Національній філармонії, де кожен глядач зможе підтримати наших дівчат.👉Детальніше про проєкт та реквізити збору: https://philarmonia.com.ua/proyekt-krylate-mystecztvo.../ або https://donate.9brigade.army/ 🕊Instagram😎Facebook 🥳Tik-Tok🌐 Cайт📹YouTube🎹Благодійний Фонд
Блядь, як же мене вже заїбало піднімати цю тему.Як тільки я щось змінюю в собі — одразу лізуть мої улюблені:«Що ти з собою зробила?»,«Як ти воюєш із таким кольором волосся?»,«Я б не вдул» (котик мій передпенсійного віку, та мене б до тебе навіть судом не присудили).І вся ця купа лайна від людей, які сприймають чужу зовнішність на свій рахунок і намагаються переробити весь світ під свої стандарти — краси, зовнішності, щастя.Я досягла того рівня сприйняття себе, коли я виглядаю так, як подобається МЕНІ.Не для потенційних мужиків. Я ж, звісно, не можу спати, поки не переконаюся, що якийсь лівий хрін з інтернету мене схвалює, ага.Чому вас так це хвилює? Як живуть інші, здебільшого чужі вам люди?Хоча я здогадуюсь, чому 🙂Яскраві, незвичайні, щасливі люди — це дзеркало вашої нікчемності.Бо ви не зможете бути щасливими з такою зовнішністю, в таких умовах, з таким життям і т.д.Від’їбіться вже від інших.І прийміть той факт, що люди живуть життя, яке обрали самі. А ви так не можете. Бо завжди буде оглядка: «а що баба Маня скаже».А щоб баба Маня сказала, що ви молодці — киньте краще донат на каску для нашого друга БМВ 🫴https://send.monobank.ua/jar/5nwa3iAXx3А ви, мої неформальні, прекрасні, чудесні, унікальні булочки — живіть щасливо і кладіть великий хуй на думку і токсичність «ащолюдискажуть».Всіх обіймаю 💛
Я не плакала вже років шість. А то й більше.От зовсім. Навіть на похоронах. А туди я потрапляю значно частіше, ніж на дні народження.Хоча… ні, пиздюнькаю. Пару місяців тому ревіла.Але про той момент знає тільки мій командир. То були сльози злості. Нехай цей випадок так і залишиться між нами.А вчора мої зайчики вийшли з позицій.Нічого особливого не сталось — усе в межах норми.Приїхали: брудні, лохматі, небриті.І, як завжди, всі сіли в мене в кімнаті (сука, навіть стільці принесли 😂), дали мені тарілку «Цезаря» і піцу — і понеслось:«А там два п**а, а ми такі полетіли, а він такий каже…»«А от виїжджали — на баках сиділи, дупи відбили!»«Паштет гівно взяли, більше такий не беремо».І ще купа-купа інформації, захвату, обурення, сміху і возмущєній.Я слухала це все пів вечора.Ні, це не перший їхній виїзд.Зайчики їбашать: хто два роки, хто вже майже чотири.Але кожного разу — всі сідають біля мене і пиздять кілька годин.І так, ця звичка моїх підлеглих — сидіти в мене на голові — іноді бісить до усрачки.«Та з’їбіться ви всі з моєї кімнати!!! У вас свої є!» — я кричу частіше, ніж своїй Артюні «До мене».Але я це неймовірно ціную.А сьогодні зранку я розревілась.От просто на рівному місці.Тригером стало якесь відео про собачку.(Я не дивлюсь новини і відео з війни — мені психолог не рекомендує. А він у мене файний, хуйню не скаже.)І раптом я згадала Дімкіну брудну, не голену, довольну пику в ластовинні — і…Я тупо почала ревіти.Як у дитинстві. Від душі.З всхлипами, соплями і навіть ікотою.І мені стало легше.От просто легко. Як давно не було.Бо весь біль і весь сум я давно не відчуваю.Моя кукуха не дурна — вона прекрасно розуміє, що моя емпатична натура давно б їбанулась к хуям собачим, якби я все це проживала повністю.Я це усвідомлюю. І з жахом чекаю моменту, коли таки прорве.Тому плачте.Серйозно. Плачте.
Яскравий та руйнівний! ⚡️Ексклюзивний БпЛА «VAMPIRE», створений спеціально для підрозділу 9 бригади СБС «Гарпії», готовий до полювання. Унікальний ззовні й традиційно ефективний у роботі. Інженерки SkyFall створили ексклюзивний бомбер, що підкреслює ідентичність першого жіночого підрозділу Сил безпілотних систем. Цей «VAMPIRE»допоможе дівчатам бити точно, результативно і без жодного шансу для ворога.«Ми знали, що до нас їде рожевий “Вампір”, але що він виявиться настільки яскравим — ми не очікували. SkyFall підійшли з душею. Вони приділили увагу кожній деталі, навіть пульт та інтерфейс в рожевому кольорі. Ми з дівчатами порадились і вирішили, що цей “Вампір” стане талісманом нашого підрозділу. Він буде елегантно нищити ворога», — ділиться враженнями командирка підрозділу Дарія «ДШК».Нагадаємо, що за підсумками 2025 року саме «VAMPIRE» став найрезультативнішим засобом на полі бою. Тепер особливий борт — у руках професійних «Гарпій».🕊Instagram😎Facebook 🥳Tik-Tok🌐 Cайт📹YouTube🎹Благодійний Фонд
ЗБІР ДЛЯ ЖІНОЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ГАРПІЇ» | БАТАЛЬЙОН «ДАГАЗ» 🔥Ми знову виїжджаємо на бойові.І якщо хтось думає, що техніка «якось дотягне» — ні, не дотягне.Нам треба терміново:— перекрасити три 🫠автівки(бо маскування — це не прикраса, а шанс вижити)— полагодити “Дракона” (Ford) — електрика сиплеться, датчики відвалюються— поміняти колеса, бо старі вже тримаються на чесному словіЦе не про комфорт.Це не про «хочу краще».Це про те, що дуже не хочеться розмотати свою дупу десь на трасі, коли знову відмовить якийсь датчик.Бо, як ми повертались з Донбасу на Драконі- нікому не побажаю)))💰 Попередня сума, яку озвучив майстер — 57 600 грнІ так, це гроші.Але ще більше — це час, нерви і безпека.👉 Якщо можеш задонатити — донать зараз👉 Не можеш — зроби репост, крикни про збір👉 Мовчати — найгірший варіантКожна гривня — це не абстракція.Це машина, яка доїде.Це виїзд, який не стане останнім.Це ми, які повернемось і знову будемо працювати.Ми — Гарпії.Ми робимо свою роботу.А зараз нам потрібна ваша підтримка. Без прикрас і без ілюзій.Дякую всім, хто поруч.І так — нам треба закрити цей збір.Баночкаhttps://send.monobank.ua/jar/9Z29Cj12JuКартка Підрозділу5167819998897541Pay [email protected]
ЗБІР ДЛЯ ЖІНОЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ГАРПІЇ» | БАТАЛЬЙОН «ДАГАЗ» 🔥Ми знову виїжджаємо на бойові.І якщо хтось думає, що техніка «якось дотягне» — ні, не дотягне.Нам треба терміново:— перекрасити три 🫠автівки(бо маскування — це не прикраса, а шанс вижити)— полагодити “Дракона” (Ford) — електрика сиплеться, датчики відвалюються— поміняти колеса, бо старі вже тримаються на чесному словіЦе не про комфорт.Це не про «хочу краще».Це про те, що дуже не хочеться розмотати свою дупу десь на трасі, коли знову відмовить якийсь датчик.Бо, як ми повертались з Донбасу на Драконі- нікому не побажаю)))💰 Попередня сума, яку озвучив майстер — 57 600 грнІ так, це гроші.Але ще більше — це час, нерви і безпека.👉 Якщо можеш задонатити — донать зараз👉 Не можеш — зроби репост, крикни про збір👉 Мовчати — найгірший варіантКожна гривня — це не абстракція.Це машина, яка доїде.Це виїзд, який не стане останнім.Це ми, які повернемось і знову будемо працювати.Ми — Гарпії.Ми робимо свою роботу.А зараз нам потрібна ваша підтримка. Без прикрас і без ілюзій.Дякую всім, хто поруч.І так — нам треба закрити цей збір.Баночкаhttps://send.monobank.ua/jar/9Z29Cj12JuКартка Підрозділу5167819998897541Pay [email protected]
Фрея. Я побачила її — і це була любов з першого погляду.Маленький вовчик із вушками як у коргі, тільки менша, з окрасом як у дикого звіра, і дупкою у формі серденька. Мій друг Орел називав її просто — Вовчик.А вона одразу вирішила, що я — її людина.Її 5 кілограмів любові й характеру захищали мене від усіх, хто навіть не так подивився. Але вона щиро любила весь наш підрозділ.Спала біля мене. Їздила скрізь зі мною. Була моєю тінню, моїм радіо, моїм серцем.Ми встигли багато:Фрея побачила море, бігала лапками по дощу на байкер-шоу, була зі мною в салоні краси й в усіх поїздках.Ми вивчили команди, обійми, звички. Вона стала моєю родиною.Сьогодні вона померла в мене на руках.У Фреї було вроджене серцеве захворювання — приховане, раптове, невиліковне. З самого ранку ми боролись — я, ветлікар, її сестра Лисиця й усі наші собаки. Їй стало краще, а потім різко ввечері стан погіршився.Вона пішла в любові, не сама, в обіймах.Я вдячна, що змогла хоч на короткий час подарувати їй справжнє життя, родину і любов.Моє серце зараз порожнє, але воно назавжди трішки — Фрея.Мій маленький Вовчик.Як же це боляче.
Патронатний супровід — це не про гуманітарну допомогу на відстані.Хоч наш взвод забезпечення і працює цілодобово, ми не зупиняємося на посилках.Патронат — це бути поруч. Не символічно — фізично.Приїхати в бліндаж, у шпиталь, на передову.У найтемніший момент — сісти поруч, подивитися в очі, почути без слів.Ми приходимо туди, куди іншим заборонено. Ми не питаємо дозволу, коли треба бути поруч.Ми їдемо, коли інші вагаються. І зараз не можемо.Наш особистий бус, той самий, що вивозив, привозив, тримав нитку між життям і війною, —потрапив під обстріл. Ми залишилися без транспорту.Але поранені чекають. Ті, хто пережив ампутацію — не можуть дістатись додому самі.Реалітолог не проведе роботу телефоном. Психолог не замінить присутність словами.Ми мусимо бути. Але без авто — ми не зможемо.Тому ми відкриваємо збір: 10 000 у.о. на новий великий автомобіль.Він стане власністю нашого об’єднання, буде пристосований для перевезення інвалідів, ліжок, речей першої потреби.Цей бус — це не зручність. Це міст між життям і надією.Допоможіть нам знову стати мобільними.Щоб бути не “десь там”, а завжди поряд.Реквізити для донатів :https://send.monobank.ua/jar/3ySRAhLaRf4441111124257753Репост — це теж частина дороги.Дякуємо, що тримаєте нас на ходу.