Source
Птиця Говорун | Ну як там, економіка росії вже в "бетонній стіні"? Хто би і що би вам ...
391 Views/Reach
2025-05-03 11:46
Message №491
Ну як там, економіка росії вже в "бетонній стіні"? Хто би і що би вам не говорив, про те, що російська економіка вже "померла" або "помре через 2-3 тижні" - це повне профанство! Запасу міцності вистачить більше ніж на достатньо для тривалого продовження війни. Не вникаючи в глибини економічного аналізу - просто дивіться на КНДР та Іран, котрі якось виживають вже десятиліттями, а сировинна економіка росії значно і значно стійкіша. Проблеми звісно, що є, звісно ж, що будуть, але вони не "смертельні", адже проблеми є і в економіки США та Китаю. Економічного буму росія звісно ж не досягне, але в купі із замкнутими циклами виробництва озброєнь здаватись явно не збирається. Висновок - війна триватиме, виживання України залежить від ЗСУ та від економіки України. А от у нас в економіці проблем значно більше і допоки є потік західної допомоги нам потрібно вирішити цілий комплекс стратегічних проблем. Армія сама себе не нагодує, волонтери "видихаються". Цей виклик - крупніший і суттєвіший навіть за поставку озброєнь.