Source
Птиця Говорун | 2. інтенсивне планування всіх будь-яких подальших дій так, ніби путіна...
275 Views/Reach
2025-03-08 14:24
Message №475
2. інтенсивне планування всіх будь-яких подальших дій так, ніби путіна у всесвіті не існує. Трамп скаже, Трамп вирішить, Зеленський зробить, Європа надасть... Це все так, але тільки на 99% все залежить саме від путіна. І вічні мантри про крах російської економіки ось ось, вже вже, кава в Ялті... Навіть і близько не планує вона "крахувати"! Враховуючи турбулентність в США не факт, що путін безумовно прислухається зараз навіть до Сі, він просто чекає, а козирі самі пливуть йому до рук. В довготривалій перспективі вбачається, що Трамп може спровокувати світову економічну кризу, сповільнення світової економіки, відповідно і падіння вартості нафти та іншої сировини. Вже були перші "тихенькі" дзвіночки по Urals нижче 55$, але ніби знову відіграла позиції. Це може зіграти нам на руку, але до того часу ще треба якось протриматись. Інший позитив від "діяльності слона в посудному магазині" можливий, якщо Трамп таки дожме і змусить Зеленського піти. Це буде неймовірний плюс для України, адже суттєво зменшиться ймовірність протестів та навіть збройних протистоять після того, коли прийде час реальних виборів. Оточення Зе не віддасть владу мирно, адже для них і для нього це неймовірна особиста загроза. Отже повернемось до путіна, котрий ці всі моменти розуміє і буде вміло грати на протиставленні різних полюсів впливу. І таки так, враховуючи вік американських дідів - він уже не "бункерний дід", а знову "молодой і сільний лідєр". Основне що він розуміє, що наявність під боком бунтівної, озброєної "до зубів", смертельно сердитої на нього і весь "русскій мір" України - величезна загроза у майбутньому! Тому варіант, що він раптом згодиться на мир - неймовірно інфантильні та нереальні. Основним стрижнем на будь яких переговорах буде введення аналогу "реєстрового козацтва", тобто скорочення і розвал ЗСУ. Для нас - це смерті подібно і на це не готові йти навіть найбільш лояльні до нього симпатии в українському політикумі! Взрощення ж проросійських сил по типу грузинських аналогів - потребуватиме мінімум декількох років, що теж нереально. Тому війна триватиме і надалі, нажаль. Виключно силою зможемо поставити його перед фактом. Але до того моменту ще має бути ситуація, коли прозріє "американський дід", але він ще має добряче походити по грабельках свого часу, як Меркель з Макроном. І не факт, що навіть після набивання на власному лобі великої ґулі від "друга владіміра" він розвернеться в нашу сторону.Миру хочеться, дуже хочеться! Але мусимо ще терпіти, нарощувати далекобійні удари та вірити в ЗСУ! Тільки там наші гарантії!