Водоканал попереджає про аварійні ремонтні роботиЗ 13:00 до завершення робіт до водопостачання будуть 7500 мешканців.• вул. Омельченка, 2,4,7, 9, 11, 19, 2123,25,27;• вул. Червона,1,20, 20а,21, 22, 24, 34; • пр. Моторобудівників,11,18,22, 24,26,26А,28,30а, 32, 32а, 34, 36;• вул. Ф.Мовчановського,23; • вул. Залізничні будинки 103,104 ,102,103А,101,106;• Кругова 171* вул.Деповська,21,23,24,25,28,28С,29, 30,31С,33,34,35,36,37,38С,39, 40,41,41А,42,43,50,52,53,54,55,55А,56,57, 59,60,61,61А,62,63,64,66,67 ,68,69,70, 72, 74, 79, 79а, 81, 83, 85, 80-120;• вул. Ізюмська,1-18; • вул. Севастопольська,1-32;• вул. Фабрична,1-43; 2-50;• вул. Трудова,1-35;2-74;• вул. Тернопільська, 1-17;2-18;• вул. Суха Балка,2-26; • вул. Транспортна,1-15;2-26;• вул. Лугова,1-25; • вул. Ярова,1-13;2-34;• пров. Фабричний,1-16; • вул. Мідна,1-14;2-18;• пров. Калантирівський 1-5;2-6;• пров. Чугуївський,1-3;2-4; • 26й квартал.Підвоз води буде здійснюватися автоцистернами (автоцистерни будуть розміщені за адресами: вул. Моторобудівників 32, Деповська 83). ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину
🎄 З Новим роком, пруфольоти! Ну шо, пережили ще один рік — значить, ми реально загартовані життям. Було гучно, нервово, з прильотами, без світла, але ми вистояли.Давайте чесно: Запоріжжя за цей рік змінилося на краще. Місто не зламалося. Працюють комунальники, ремонтуються дороги й двори, відновлюють пошкоджені будинки, з’являються нові простори та парки, волонтерські ініціативи, підтримують військових і ветеранів, до нас їдуть зірки, наші спортсмени прославляють місто перемогами, а діти розвиваються, навчаються та тренуються, щоб стати гідною заміною тим, хто сьогодні тримає життя, а це кожен з нас на своєму місці. У новому році хочу побажати простих, але дуже важливих речей: щоб світло було без «черг», інтернет не падав у найвідповідальніший момент,щоб хороших новин з фронту ставало більше, а ворог існував лише в сухих зведеннях Генштабу і взагалі краще б зник.🔸Шевчіку та Космосу бажаю банально висипатися вночі, і всі КАБи та дрони щоб розверталися ще на підльоті, 🔸Олександрівському — затишку та нарешті увійти в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, 🔸Центру — розвитку та нових локацій для старших і молоді, 🔸Кічману — берегти автентичність та свої традиції, 🔸Правому — міцних нервів та мостів, 🔸Бабурка, нехай скоріше відкриють молодіжний центр і ти станеш повноцінним містом у місті. Тримаємось. Донатимо. Підтримуємо одне одного.І пам’ятаємо: Запоріжжя — це не точка на мапі, це — характер!ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину
До 31 грудня всім українським пенсіонерам потрібно пройти ідентифікацію. Навіть тим, хто виїхав за кордон чи залишився на окупованих територіях.Про це нагадує Пенсійний фонд, і, чесно кажучи, це важлива деталь, яку легко пропустити. Особливо нашим запорізьким пенсіонерам — хтось вимушено поїхав до Європи, а хтось залишився по той бік лінії фронту. У всіх різні обставини, але правило одне для всіх.До кінця року потрібно підтвердити свою особу. Якщо цього не зробити, Пенсійний фонд може тимчасово зупинити виплати. Не через бажання «урізати», а через формальну процедуру, яка зараз обов’язкова.Добра новина в тому, що стояти в чергах не потрібно.Ідентифікацію можна пройти дистанційно: 🔸через відеозв’язок із Пенсійним фондом; 🔸або за допомогою «Дія.Підпису».Якщо ж виплати вже припинять, їх можна буде поновити — але тільки після фактичного проходження ідентифікації.У будь-якому разі, краще перевірити це зараз, щоб не хвилюватися потім — особливо тим, хто далеко від дому або живе в окупації, де і так вистачає клопоту.ПІДПИСУЙСЯ! 🫵 Надіслати новину