🔷🔶 #Проєкти_важливі 🔷🔶Без коментарів. Просто передаємо вам те, що сказав оператор «Блискавок»:🪖 «Знаєте, як це буває: бачиш жирну ціль, а артилерію туди кликати — ну занадто жирно, та й снаряди треба берегти. От для таких моментів у нас є "Блискавка". Пташка — просто краса.Цей літачок виносить ворога на раз-два. Для нас, операторів, головний кайф — це швидкість. Розгорнули, запустили за лічені хвилини — і "Блискавка" вже пішла на полювання. А поки вона летить, ми вже зібрали манатки й швиденько змінили позицію, бо безпека екіпажу — це святе. Прилетіло, бахнуло — мінус ворожа техніка чи бліндаж, а ми вже в іншому місці п'ємо каву й дивимося на результати роботи. Ефективність — стовідсоткова, а утилізація окупантів стає приємною щоденною рутиною. Працюємо далі!»🔷🔶 #числа_красиві 🔷🔶⚡️ Відправили у ЗСУ 750 безпілотних "літачків" «Блискавка».ℹ️ Більше інформації - дивіться на сайті "Справа громад".ДОПОМОГА ЗСУ:ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 245169330539480845 (Антоніна Бузіло)Для ІНШИХ банків:5375411218951692 (Антоніна Бузіло)Інші реквізити 💳🌐 Сайт | 🤝 Донат-платформа сувенірівFACEBOOK | X | YOUTUBE
Ще кілька місяців тому розмови про мир викликали у залі парламенту скептичні посмішки або роздратування. Рік тому у залі Верховної Ради влада ухвалювала переможний «план незламності». Нарешті сьогодні ми чуємо реалістичні розмови про вузьке вікно можливостей для припинення війни. Я вірю у припинення вогню та зупинку війни, бо путін слабшає. По-перше, на це впливають успіхи нашого головного дипломата — Збройних Сил України. А саме нова тактика дипломатії — дипломатії дронів. Ефективні удари по Москві, зрив Пітерського форуму та ліквідація нафтопереробних заводів. По-друге, путін слабшає і на міжнародній арені. Нищівний програш у Вірменії. Програш в Угорщині. Програш в Молдові. Коли тріщать колони по периметру — тріскається фундамент. Ми не маємо просити путіна припинити війну, бо це не працює з КДБшниками. Ми маємо примусити його до миру. Наша вимога одна — абсолютне, негайне та всеосяжне припинення вогню. Цей голос має бути чутно з України, обʼєднаної в коаліцію національної єдності. Цей голос має бути чутно і від партнерів. Цей голос має бути чутно і з Верховної Ради. Парламент повинен посилювати Збройні Сили України. Тому кожна гривня, яку ви вилучаєте з бюджету армії — це робота на путіна. А посилення ЗСУ — це робота на мир.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Звісно, "в боротьбі з корупцією під час війни важливо не переборщити до адмінистративної дисфункції" це правильна теза, тільки не у випадку, коли корупція стає системоутворюючою складовою, і без неї не обходиться взагалі нічого - ні мобілізація, ні будівництво ракет, ні захист енергооб'єктів, ні фортифікація тощо.І тоді доводиться вигадувати дивовижні аргументи типу "з корупцією в армії будуть неякісні міни, а з адміністративною дисфункцією не буде ніяких" (так, ніби міни що рвуться в стволах чимось принципово відрізняються від їхньої відсутності), що може свідчити про свідомі маніпуляції з боку наших відомих публічних патріотів.Чи наприклад витрата мільярдів на "трирівневий захист енергетики" з нульовим результатом - це на їхню думку і є норма, головне без "дисфункції"?Або на втручання колективним Міндічєм в оборонний бюджет та кадрові питання Уряду, на фокуси Шурми з махінаціями на сотні мільйонів, на "двушкі на Москву" теж варто закривати очі, аби не "переборщити"?При цьому чомусь не згадуються темні часи "наживання на війні", коли "криві дула" та "свінарчюкі" були найбільшою проблемою наших антикорупціонерів - як яскравий приклад, коли викинули дитину разом з брудною водою і"переборщили" аж до "дисфункції" розведень військ та "розмінування 20 ділянок".Зато тепер нам ледь не офіційно пропонується толерувати брудні потоки "Династії" під приводом тягот військового часу - але ви не переможете Росію, поки не приберете цю шизофренію з голів.
Кращої відповіді на питання щодо корупції "Династії" ніж її надав журналістці "слуґа" Потураєв не вигадати - "ви що, хочете щоб у вас з кранів замість води тікло гівно?"(с)Це геніальна придумка, універсальна формула, яку крити нічим (хоча позітівна пропаганда імені Подоляка плюс мінус саме так і діє сім років, запускаючи дурочку).Чому попри попередження "проєбалі" Чонгар? - "ви що, хочете щоб у вас з кранів замість води тікло гівно?"Хто допустив в ОП "менеджерів "типу Шурми? - "ви що, хочете щоб у вас з кранів замість води тікло гівно?"Як так після "реформи ТЦК" провалили мобілізацію? - "ви що, хочете щоб у вас з кранів замість води тікло гівно?"Як взагалі можливі були "двушкі на москву"? Чому прем'єрка отримує мільйони у контори Мілованова, який впритул не бачив розкрадання в Енергоатомі? Яку роль у Міндіча відігравав великий реформатор Шефір? - "ви що, хочете щоб у вас з кранів замість води тікло гівно?"Спробуйте, це реально класна штука, для разнообразія вигадана людьми з гімном в головах, не завжди ж на кожну дічь "нових ліц" кричати "ви агєнт ІПСО!"
Відомий журналіст переймається, що "Порошенко може використовувати кейс Червінського для власної політичної вигоди" (с)Залишимо в дужках питання чому відомого журналіста не цікавить для чиєї ж вигоди полковника, який напередодні вторгнення попереджав про кротівню в шоблі ларьочників, тримали в клітці - але ця збочена логіка стосовно П'ятого вже досягла межі абсурда.Він і генерала Марченка витягував для "власної політичної вигоди"?І генерала Павловського? І генерала Галушкіна?І Антоненка, Дугар та Кузьменко теж рятував від аваківщини задля "власної політичної вигоди"?Чи може Томос здобував для "власної політичної вигоди"?І Мінськими угодами уникав повномаштабної війни" для "вигоди", хоча "не хотів заканчувать"?А допомоги ЗСУ надав на 8 мільярдів (попри "превентивні" санкції) - це вже точно для "власної політичної вигоди".І "для власної політичної вигоди" перебуваючи під 120 кримінальними справами мав сміливість називати друзів ОП типу Портнова і Баканова з Єрмаком муд@ками, а e-бакінг e-бакінгом?Якось дивно "власна політична вигода" Порошенка завжди співпадає з інтересами України - чому це відомим журналістам не впадає в непідкупні очі, як думаєте?
Моя формула миру і зупинки війни полягає в наступному:Постачання нової зброї. Фінансування України та нашої оборонної промисловості. Нам потрібні козирі заради однієї речі: негайного припинення вогню з боку росії.І одразу після цього за столом переговорів має бути Україна та Європа. Бо так само, як «нічого про Україну без України», має діяти правило «нічого про Європу без Європи». Там мають бути Сполучені Штати, має бути росія. Але вести ці переговори треба тоді, коли війну якщо не припинено, то бодай зупинено.І я вам обіцяю — так само, як ми зробили це у 2015-му.Скажу прямо: я й сьогодні вважаю «Мінські угоди» великим досягненням української, європейської та світової дипломатії. Вона дала нам ковток повітря. Дала час. Той час, за який ми створили армію. Створили державу. Створили фінансову базу й економіку.Цей самий шанс ми зобов'язані використати знову. Припинення вогню — і за ним розбудова оборонної промисловості, розбудова гарантій безпеки у вигляді військ на місцях.Тож, перша лінія — Збройні Сили України. Друга — війська партнерів на нашій землі. Третя, можливо, у Польщі, Румунії чи країнах Балтії — протиповітряна оборона, яка закриє небо над Україною.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Навіть День пам'яті жертв політичних репресій примудрились перетворити в парад лицемірства.З печальними ліцамі щось розповідають про радянське беззаконня та використання силових структур для приватно-партійних інтересів - але про військових в клітках та наприклад полковника Червінського не згадують.І про запакування в СІЗО детектива НАБУ разом з батьком напередодні появи "плівок Міндіча" теж мовчать.А хтось ще пам'ятає знаменитий "бріфінг" по справі Шеремета, на якому посадовцями були призначені винні та відправлені за грати? Що там по результату? Чи треба було показати карающій мєч "нових ліц", щоб не рипались?І 120+ "справ" проти Порошенка з ублюдочними "превентивними санкціями" - це не політично мотивовані дії?(Як і конські застави офіцерам УДО з метою примусити дати фальшиві свідчення проти того ж Порошенка).Список можна доповнювати, бо в "конце епохі" більшовицькі практики політичних переслідуаань зацвіли буйним цвітом - хоча наші патріотично-"націоналістичні" щелепи переважно не влаштовані згадувати такі очевидні речі.А з цим рівнем позітівної пропаганди, спрямованої на пошук "врагов народа" та закликами "єднатись навколо нацлідєра" (нааіть не навколо обіцяної "країни мрій) - і до жертв репресій недалеко;поздравляю.
«Справі Громад» — 7 років!За ці роки за ними вже закріпилося прізвисько «наші котики». Так ніжно їх кличуть у нашій команді. Так звуть їх військові за те, що вони закривають потреби без зайвих питань.Наші котики — не такі, у яких «лапки». Вони — шалені коти, бо носяться 24/7, збираючи допомогу на фронт. Завжди на зв’язку з десятками бригад, якими опікуються. Знають усе про військову техніку та як дістати те, що дістати неможливо.А ще — у них великі серця. Бо як інакше можна пояснити те, що вони можуть працювати без вихідних, але від цього їхня мотивація допомагати не зникає.Під час пандемії «Справа Громад» подбала про людей, які залишилися зачиненими вдома без допомоги рідних, і передавала їм продуктові набори. Організувала закупівлю тестів та кисневого обладнання для лікарень в умовах шаленого дефіциту. Відтоді робити неможливе стало їхнім щоденним завданням.З початку повномасштабного вторгнення «Справа Громад» взяла на себе харчове і речове забезпечення територіальної оборони. Знаходила перші бронежилети і шоломи, забезпечувала оборонців Києва транспортом, паливом і медикаментами. У перші дні після звільнення Бучі наші волонтери одні з перших доставили туди продукти та ліки, організували для людей гарячі обіди та постійну польову кухню. Коли звільнили Чернігів, саме вони привезли до місцевої лікарні генератори, медикаменти та їжу. «Справа Громад» долучилася й до вирішення проблем з питною водою в Миколаєві. І досі щотижня вони передають продуктові набори у прифронтові міста та села.«Справа Громад» стала надійним тилом для наших військових, забравши з їхніх плечей рутинні процеси. Від розуміння того, що потрібно військовому, щоб ефективно бити ворога, і до вручення ключів від омріяної техніки. Вони враховують найдрібніші деталі побуту військового і продумують все до дрібниць — від елементарних пальників та шин до дронів, екскаваторів і вантажівок.Пишаюся, що разом нам вдалося реалізувати такі унікальні для війська проєкти, як прально-душові комплекси, пересувні автомайстерні, мобільні шиномонтажні комплекси та лісопильні. Щодня ми отримуємо про них схвальні відгуки.Дякую за вашу роботу, наші шалені котики!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
🫡 ГО „Солідарна справа громад“ — 7 років!Ми запрошуємо всіх охочих святкувати разом у неділю, 24 травня, починаючи з 14:00.📌 Зустрічаємося на площі перед Національним музеєм історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27).Вхід вільнийНа вас очікує:🔹 виставка техніки, що „Справа громад“ та Фонд Порошенка передають ЗСУ — від вантажівок до мобільних авторемонтних майстерень, від екскаваторів до квадроциклів;🔹 захопливі розповіді про історію ГО, реалізовані проєкти, кумедні історії та цікаві факти;🔹 спілкування з однодумцями, чудовий настрій, весняна погода;🔹 розваги для дітей та дорослих: катання на квадроциклах, аквагрим, змагання та конкурси.З 18:00 — багато класної музики від українських виконавців: Сергій «Фома» Фоменко (лідер гурту «Мандри»), гурт «SPIV BRATIV».Неймовірний звук і жива енергія, максимальна щирість та справжній український дух з першої ноти!Чекаємо вас, наші друзі!Тих, хто завжди поруч.Тих, хто донатили і донатять.Тих, хто допомагає та вірить у перемогу!ℹ️ Івент на Фейсбук:https://www.facebook.com/events/1631266651284968/
А чим Мендель так вразила нашу патріотичну спільноту?Вона ж з 2019 року саме така - напівватне малоросійське "новоє ліцо" типу Арєстовіча.Тільки раніше її слова про "война виґодна" і "надо просто прєкратіть" чомусь не ранили ніжні серця позітівних блогєрів та суспільних діячів.Як і задумка Коломойського, що українці "чєрєз 5-10 лєт забудут кровь" (а потім засідання в кабінеті президента) не викликала у них обурення.Як і слова Арахамії про "воінствєнноє мєньшиство", яке "не хоче міра".Як і викладки Гетманцева що "в відносинах з рф треба обирати математику, а не патріотізм".Як і самовбивча риторика з кожного утюга про "повні і всеосяжні перемир'я" та "дострокові шатли з Чонгара".Ви що, раніше всього цього не чули і не бачили?Чи тоді було вигідно бути трошки Мендель - а тепер перестало?)То може справа в чомусь іншому - бо вона просто розпахнула халат, під яким брудна білизна проплаченої мережі "говорящіх голов", неадекватна система прийняття рішень, некомпетентність та крадійкуватість?То раніше вона не була "агентом впливу Кремля", зберігаючи позітівну омерту - а тут зненацька всі прозріли, коли Кремль зповна скористався вашою сліпотою за двушечкі?Ну я вас вітаю - до вас в 2026 році дійшло те, що для всіх нормальних було очевидним ще в 2019.Тільки у мене всі ці роки все те ж питання - так кого ви тоді "здєлалі вмєстє"?