Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Проня та Солоха, про скадовських зрадників.
Added 14 Jul 2024

Проня та Солоха, про скадовських зрадників.

@pronya_ta_soloha
Number of subscribers: 8 856
Photos: 10,400
Videos: 878
Links: 1,620
Description:
Канал викриває зрадників та колаборантів Скадовщини. А ще опускає їх нижче плінтуса і поливає гімном.

👥 Number of subscribers

8 856
Average/Day:: -5
Average/Week:: -41
Average/Month:: -164

👁️ Average views per message

7 408
Average/Day:: 5,430
Average/Week:: 9,373
ERR: 83.65%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 1.4
Average per day: 0.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дорогі земляки, нас просять допомогти! Друзі…Починаю 33-й збір. " Херсонський Щит"Останній у цьому році.І дуже хочу, щоб він став тим, про який скажемо: «Ми зробили це разом».На наш рідний, вистражданий, нескорений Херсонський напрямок.Хлопцям потрібна надважлива річ.Детектор дронів- портативний сканер та перехоплювач відеосигналу FPV-дронів (3 шт.).Це не просто техніка — це очі, які рятують життя.Це шанс повернутися живими.Це наша з вами підтримка тим, хто тримає землю, на якій ми стоїмо.Сума немаленька — 87 000 грн,Мета проста:закрити до кінця року.Крок за кроком.На один назбирали — одразу відправили і рухаємося далі.Ціль велика.Але кожен раз, коли ми збирали — ми збирали не грошима.Ми збирали любов’ю.Вірою.Людяністю.Не донатили — прошу, задонатьте.Не репостили — репостніть.Прошу, кожного:долучіться.Хай це буде ваш маленький внесок у велике спасіння. Важливо все!!!Кожна гривня — це чиясь безпека.Кожен репост — це ще одна рука, яка підставляє плече.Херсон тримається.Наші хлопці тримаються.Тримаємось і ми.Разом — як завжди.Дякую всім за вашу силу і віру.Поїхали! 💙💛4874100020521715https://send.monobank.ua/jar/Bhv3UX7DdPayPal. [email protected]Посилання на соц мережі Інстаhttps://www.instagram.com/julishka1309?utm_source=qr&igsh=MTM4Mnhnb2duYWR4ZQ==Фейсбукhttps://www.facebook.com/share/15W1cLufVh/
Христос народився! Славімо Його!Дорогі мої земляки, вітаю всіх з Різдвом Христовим! З днем народження Господа нашого, Ісуса Христа. І той, хто подарує Йому сьогодні на день народження своє серце, той точно вгадає з подарунком. Бо отримає від Бога і спасіння душі і статус Божої дитини і життя під благодаттю і ще багато-багато всього. Бог дає нам благодать, радість, мир у серці, любов і все саме найкраще та найцінніше. Про всі ці дари людству Бог описав у Біблії. Але сама головна Його місія: це спасіння людства. «Бо сьогодні народився вам в місті Давидовім Спаситель, Котрий є Христос Господь!»(Євангелія від Луки 2 розділ 11 вірш).І якщо ви помолитеся такою коротенькою молитвою, ви отримаєте все і зразу і безплатно.«Дорогий Господь , я вірю в те, що Ти полюбив мене, грішника, так, що віддав за мене Своє життя на хресті. Я вірю , що Ісус воскрес на третій день і зараз біля Бога Отця. Прости мені все моє грішне життя, до якого я повертаюся спиною і починаю нове життя з Тобою. Я віддаю своє серце тобі і знаю, що саме зараз Ти даруєш мені вічне життя на небесах. Допоможи мені надалі йти в цей нелегкий час, будь завжди зі мною, наставляй мене на вірний шлях . І я знаю, що тепер чого тільки я попрошу в Ім‘я Твоє, Ти даси мені відповідь. А якщо я буду падати, підіймай мене і допомагай мені . Дякую Тобі, що ти завжди чуєш мене і відповідаєш на кожну мою молитву, Отець, Син і Дух Святий , амінь.»Знаю, що багато тексту ви не любите, але все-таки нагадаю: війна наразі. І якщо ви раптом втратите життя, то маючи статус Божої дитини, ви потрапите на небеса. І будете там вічно з Господом нашим.
Дорогі земляки, нас просять допомогти! Друзі…Починаю 33-й збір. " Херсонський Щит"Останній у цьому році.І дуже хочу, щоб він став тим, про який скажемо: «Ми зробили це разом».На наш рідний, вистражданий, нескорений Херсонський напрямок.Хлопцям потрібна надважлива річ.Детектор дронів- портативний сканер та перехоплювач відеосигналу FPV-дронів (3 шт.).Це не просто техніка — це очі, які рятують життя.Це шанс повернутися живими.Це наша з вами підтримка тим, хто тримає землю, на якій ми стоїмо.Сума немаленька — 87 000 грн,Мета проста:закрити до кінця року.Крок за кроком.На один назбирали — одразу відправили і рухаємося далі.Ціль велика.Але кожен раз, коли ми збирали — ми збирали не грошима.Ми збирали любов’ю.Вірою.Людяністю.Не донатили — прошу, задонатьте.Не репостили — репостніть.Прошу, кожного:долучіться.Хай це буде ваш маленький внесок у велике спасіння. Важливо все!!!Кожна гривня — це чиясь безпека.Кожен репост — це ще одна рука, яка підставляє плече.Херсон тримається.Наші хлопці тримаються.Тримаємось і ми.Разом — як завжди.Дякую всім за вашу силу і віру.Поїхали! 💙💛4874100020521715https://send.monobank.ua/jar/Bhv3UX7DdPayPal. [email protected]Посилання на соц мережі Інстаhttps://www.instagram.com/julishka1309?utm_source=qr&igsh=MTM4Mnhnb2duYWR4ZQ==Фейсбукhttps://www.facebook.com/share/15W1cLufVh/
Дорогі земляки, нас просять допомогти! Друзі…Починаю 33-й збір. " Херсонський Щит"Останній у цьому році.І дуже хочу, щоб він став тим, про який скажемо: «Ми зробили це разом».На наш рідний, вистражданий, нескорений Херсонський напрямок.Хлопцям потрібна надважлива річ.Детектор дронів- портативний сканер та перехоплювач відеосигналу FPV-дронів (3 шт.).Це не просто техніка — це очі, які рятують життя.Це шанс повернутися живими.Це наша з вами підтримка тим, хто тримає землю, на якій ми стоїмо.Сума немаленька — 87 000 грн,Мета проста:закрити до кінця року.Крок за кроком.На один назбирали — одразу відправили і рухаємося далі.Ціль велика.Але кожен раз, коли ми збирали — ми збирали не грошима.Ми збирали любов’ю.Вірою.Людяністю.Не донатили — прошу, задонатьте.Не репостили — репостніть.Прошу, кожного:долучіться.Хай це буде ваш маленький внесок у велике спасіння. Важливо все!!!Кожна гривня — це чиясь безпека.Кожен репост — це ще одна рука, яка підставляє плече.Херсон тримається.Наші хлопці тримаються.Тримаємось і ми.Разом — як завжди.Дякую всім за вашу силу і віру.Поїхали! 💙💛4874100020521715https://send.monobank.ua/jar/Bhv3UX7DdPayPal. [email protected]Посилання на соц мережі Інстаhttps://www.instagram.com/julishka1309?utm_source=qr&igsh=MTM4Mnhnb2duYWR4ZQ==Фейсбукhttps://www.facebook.com/share/15W1cLufVh/
Їхні сім'ї мають проживати в Україні зараз!Сім'ї осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Передусім - члени сім'ї першого ступеня споріднення: чоловіки, дружини, неповнолітні діти.Бути міністром оборони під час війти, бути ключовою людиною в державній політиці мобілізації, але при цьому родину тримати за океаном - аморально.Бути депутатом національного парламенту, писати закони для країни, але при цьому цілеспрямовано народжувати за кордоном для отримання іноземного громадянства дитини - це негідно.Все те ж саме стосується і місцевого самоврядування, і урядовців, і поліції, і суддівського корпусу, і всіх, хто визначений статтею 3 закону України "Про запобігання корупції" як особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Всім таким особам моє дружнєє посланіє: - якщо ви не бачите свого майбутнього і майбутнього своїх дітей в цій країни, то з якого дива ви нами керуєте і визначаєте тут правила життя через закони і владні рішення?Не обов'язково залишатися проживати біля Нікополя чи Слов'янська. Але в Україні поки що ще є цілком безпечні місця, де можна поселити свою родину.Я не знаю, чи це слід врегульовувати законом. Але суспільний запит на це має бути категоричним і загостреним. А відтак інформація про країну постійного проживання сімей - публічною.
Ну що ж...Відбулася церемонія прощання з Чарлі Кірком. Нічого подібного не було в сучасній історії. А може й взагалі в історії. Чарлі Кірк - не політик, не рок-зірка. Він простий християнин, який просто на вулицях і в медіа говорив про свою християнську віру і про свої християнські переконання - щодо людини, шлюбу, сім'ї, країни.І за це його розстріляли.На прощання з ним приходить стадіон, понад 60 000 людей + ще понад 100 000 зібрано у різних локаціях країни. Також і весь Білий дім тут з його керівником. Весь політичний істеблішмент країни.Вся церемонія прощання - це суцільне християнське богослужіння з піснями прославлення і поклоніння. І з центральним виступом Еріки - дружини Чарлі. Вона говорить: "Я прощаю вбивцю". І стадіон підводиться і вибухає оплесками.І це все в прямому ефірі транслює не лише FOX, а навіть наближені до лівих демократів CNN, ABC. І навіть Euronews.Знаєте чому?Тому що все занадто очевидно.Занадто символічна подія в історії не США, а всієї західної цивілізації, в якій треба відразу стати на сторону світла.Інакше історія не пробачить, бо історія - не Еріка.Історія Чарлі Кірка і його вплив на націю тепер у списку фундаментальних наративів США і західного світу. P.S. Жодна вітрина не розбита. Жоден автомобіль не спалений. Жодна пара кросівок не вкрадена і не винесена з волмарту. Тому що християнська цивілізація - це і є цивілізація.
Второй номерСегодня С.Р.О.К. расскажет об Андрее Черткове - оккупанте, который недавно стал председателем "правительства" донбабве.Чертков - оккупант со стажем: в 2022-м был "министром энергетики" в "днр", затем замом главы "правительства", через год - первым замом.Как и на родине в Нижнем Новгороде, проявил себя как коммерс - "осваивает" бюджеты на энергетику и стройку. Хреново отстроенные дома, убитая инфраструктура и отсутствие воды - его заслуга и дальше будет больше.Помимо обдирания русни, отметился грабежами украинских предприятий и складов, один из организаторов псевдореферендумов.Вероятный сменщик главаря "днр": русак, понятный кремлю, давно в системе. Повышение получил против воли Пушилина - он осознаёт угрозу, но против кремля идти боится. Жабогадюкинг гарантирован - стороны подставят друг друга при первом шансе. Жаль, людям от этого лучше не станет.С.Р.О.К. следит за всеми, кто служит оккупации, и гарантирует: и Черткова, и Пушилина ждёт неминуемая кара.Есть инфо об оккупантах - пиши С.Р.О.К.:Связь: @CPOK23_botПочта: [email protected]
С.Р.О.К. обращается к сознательным гражданам Республики Беларусь15 сентября 2025 года узурпатор, называющий себя президентом Беларуси, принял у себя коллаборанта и гауляйтера временно оккупированной Херсонщины Сальдо. Из-за этой провокационной встречи мы, партизаны С.Р.О.К., обращаемся ко всем сознательным беларуcам с настоятельной рекомендацией не посещать временно оккупированные территории Украины и не нарушать правила пересечения украинской границы.Путешествие на левобережье Херсонской области, как и на другие территории не контролируемые Украиной, - очень опасная затея. Из-за активных боевых действий, может стать поездкой в один конец. Кроме того, как мы уже сказали, С.Р.О.К. - партизанское движение, которое активно борется с российскими оккупантами, коллаборантами и всеми, кто их поддерживает. Каждый, кто налаживает деловые отношения или любым другим способом поддерживает оккупационную администрацию, становится нашей легитимной целью независимо от гражданства.Настоятельно рекомендуем гражданам Беларуси обдумать, стоит ли вступать в сотрудничество с Сальдо и другими коллаборантами, учитывая все риски. Надеемся на вашу благоразумность.Любую информацию об оккупантах и коллаборантах можно прислать С.Р.О.К.:Связь: @CPOK23_botПочта: [email protected]
Колобок из МангушаАртём Попруженко (02.02.1987 г.р., адрес: пгт Мангуш, проспект Мира, 66) - типичный пример мелкого чиновника-предателя. До вторжения он был обычным госрегистратором и ФЛП, торговал продуктами. Но как только в город вошли рашисты - первым побежал им служить. В 2022–2023 годах возглавлял оккупационную администрацию Мангуша, светился в сюжетах пропагандистов, а позже пристроился в «Единой России» и получил мандат «депутата».Сейчас Попруженко прикрывается фальшивым статусом и даже открыл «бизнес» под российской юрисдикцией - торгует цветами, семенами и кормом для животных. Но цветы он скоро увидит только сверху - на собственной могиле. Прокуратура Украины уже вызвала его в суд за коллаборационизм, и этот приговор обязательно будет.С.Р.О.К. предупреждает: Артём, ты продал свою землю за копейки и депутатский мандат. Помни, что земля всегда забирает своё. Мы придём за тобой.Знаешь о предателях, которых тоже нужно отправить в пекло к остальным чертям - пиши С.Р.О.К.:Связь: @CPOK23_botПочта: [email protected]
Дорогі земляки! Вже вкотре наголошуємо: якщо ви живете на окупованій території, то маєте бути дуже обережними. Судять 29-річну жінку за збори коштів на ЗСУ, які вона проводила ще в жовтні 2022 року. Нещодавно “Гривна” повідомляла, що за аналогічними звинуваченнями судитимуть 47-річну жительку колишнього Великолепетиського району (нині – Каховський).Також раніше повідомлялося про винесення вироку у розпочатій окупантами кримінальній справі щодо 42-річної жительки лівобережжя Херсонщини Надії Пльохової. Її визнали винною одразу за двома статтями – «шпигунство» та «державна зрада». Жінку звинуватили у тому, що нібито вона, перебуваючи на території Генічеського району, «збирала та передавала відомості про місцеперебування російських військових і техніки українським спецслужбам». Жінку засудили до 13 років колонії.Взагалі, забудьте про соцмережі з українським контентом, бо в телефоні зберігається вся інформація. Особливо це стосується чоловіків. Якщо перевірять ваш телефон і щось знайдуть, то запропонують вибір: або контракт, або термін за тероризм. Попереджали ж багато разів, що якщо у вас проукраїнські погляди то виїжджайте. Не сидіть в тому пеклі з надією, що скоро все завершиться. Завершиться, але ви стали громадянами росії і можете визволення Скадовська зустріти у російській тюрьмі. Бережіть себе, а також бережіть своїх дітей.Ось вам повна інформація https://t.me/novakahovka_city/11243