Source
ПРО КРИПТУ 🇺🇦 UA | ESE ця ракета все росте і росте 🚀Хочу розповісти вам про проєкт Eesee,...
1 800 Views/Reach
2024-11-10 15:49
Message №3423
#ESE ця ракета все росте і росте 🚀Хочу розповісти вам про проєкт Eesee, який, на мою думку, може зробити нас усіх трішки багатшими цієї бички, і ось чому:🔥 Eesee - це Tier-1 лаунчпад платформа яка підтримується таким відомим фондом як Animoca Brands та іншими фондами від яких зібрали 3 млн доларів інвестицій.✅ Eesee підписали 20 проектів , які незабаром так само виходитимуть на tier-1 падах (ChainGPT, Ape Terminal, Seedify).✅Токен $ESE за добу дав 100+% на піку, і я впевнений, що це не межа. Уже цього місяця вони запускають Stake-To-Participate, що означає, що тільки холдери токена зможуть брати участь в IDO.✅ Нещодавно на платформі відбулось IDO токена BitSmali який дав заробити 50-100% учасникам лаунчпада✅ Ще одна важлива перевага – проєкт гарантує рефанд усіх IDO, що вже демонструє їхню відповідальність та повагу до користувачів. ➡️ Посилання на Launchpad - ТИК❓ Рекомендую придивитися до цього проекту та їхнього токену. Вважаю що токен варто прикупити хоча б заради участі в нових ланчпадах, думаю на хайпі можна буде нормльно заробити. Для прикладу, токен ChainGPT (CGPT) на розвороті дав x15, і враховуючи позитивну динаміку ринку, тут також є величезний потенціал для подібного росту.🔥