Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПриДнік
Added 06 Jan 2025

ПриДнік

@pridnik_live
Number of subscribers: 3 197
Photos: 6,790
Videos: 557
Links: 514
Description:
ПриДник рулит!!!!!
Source

ПриДнік | У Дніпрі через ожеледицю громадський транспорт тимчасово працює з обме...

Telegram community logo - ПриДнік ПриДнік @pridnik_live
1 470 Views/Reach 2026-01-28 05:54 Message №6434
У Дніпрі через ожеледицю громадський транспорт тимчасово працює з обмеженнями🌨️ У Дніпрі — складна дорожня ситуація через несприятливі погодні умови. Уночі у місті йшов дощ за мінусової температури, що спричинило утворення ожеледиці. Попри безперервну роботу дорожніх служб, окремі ділянки доріг повторно вкривалися кригою, подекуди рух транспорту був ускладнений або тимчасово неможливий.Зараз усі дорожні служби міста працюють у посиленому режимі, посипають проїзну частину та тротуари. Станом на ранок громадський транспорт працює приблизно на 20 % від звичайного графіка. За умови відсутності нових опадів міська влада розраховує на поступове відновлення руху після 08:00.«Погодні умови цієї ночі були надзвичайно складними: дощ за мінусової температури фактично зводив нанівець роботу техніки — дороги знову і знову вкривалися кригою. Усі служби працюють безперервно, і ми сподіваємося, що до 8 ранку ключові ділянки будуть оброблені. Просимо дніпрян і роботодавців із розумінням поставитися до ситуації, за можливості перейти на дистанційну роботу та утриматися від поїздок містом у ранкові години», — зазначив заступник міського голови Дніпра Ігор Маковцев. 🚘У міськраді також закликають водіїв приватного транспорту не виїжджати сьогодні. Якщо ж поїздка необхідна — планувати її після 08:00, щоб уникнути транспортного колапсу.👩‍🏫Беручи до уваги погодні умови (ожеледиця), освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовуємо у форматі, визначеному закладом освіти, але з обовʼязковим урахуванням можливості батьків привести дітей до школи🏫 Дитячі садочки міста працюють у звичайному режимі та приймають дітей.Міська влада продовжує моніторинг ситуації та інформуватиме мешканців про подальші зміни.