Source
Orikhiv_press | Брав участь у боях на Оріхівському напрямку: мама загиблого нацгвардій...
357 Views/Reach
2025-12-22 15:08
Message №10199
Брав участь у боях на Оріхівському напрямку: мама загиблого нацгвардійця запорізької бригади отримала орден синаАртилерист 15-ї бригади НГУ «Кара-Даг» Микола Греков брав участь у захисті рубежів на Оріхівському напрямку, а минулого року в бою на Покровському напрямку дістав поранення, несумісне з життям, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).Завдяки майстерній та злагодженій роботі артилерійського розрахунку, в якому служив Микола Греков, була знищена ворожа техніка, польовий склад боєприпасів та понад десяток окупантів, що значно ослабило наступ противника та дозволило утримати передній рубіж оборони. Під час обстрілу росіян одна з гармат була пошкоджена. Аби врятувати побратимів, під обстрілом Микола самостійно усунув несправність і влучним вогнем забезпечив піхотним підрозділам можливість перегрупуватися й перейти в контратаку. Але на жаль під час чергового вогневого удару він сам зазнав тяжкого осколкового поранення. Воїну назавжди 22..
ДЕТАЛЬНІШЕ 👉🏻 https://surl.li/wdotta