Source
Новини Політехніки | 25 березня у стінах Запорізької політехніки відбувся тренінг для члені...
1 420 Views/Reach
2026-03-31 14:25
Message №4866
25 березня у стінах Запорізької політехніки відбувся тренінг для членів профкому студентів університету «Профспілка 2.0: перезавантаження мислення та прокачка знань», який став простором для розвитку, обміну ідеями та переосмислення ролі профспілкового руху сьогодні 🙌🏻Привітав учасників проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрій Іванченко.Тренінг провели керівниці профкому студентів, аспірантів та докторантів Національного університету «Запорізька політехніка» Світлана Садікова та Софія Степаненко, які взяли участь у Молодіжній школі профспілкого лідера — 2026 у місті Львів. Вони поділилися зі студентами знаннями, досвідом та практиками, здобутими під час навчання.Впродовж заходу учасники працювали в командах, де разом розбиралися, що ж таке профспілка, які її ключові функції та що об’єднує її членів. За допомогою обговорення та обміну думками вдалося сформувати сучасне бачення діяльності профспілки в умовах постійних змін.Також учасники дізналися більше про структуру профспілок в Україні — як вона побудована, як функціонують інші профспілки та яку роль відіграє кожна із них у загальній системі. Окрему увагу приділили викликам, з якими сьогодні стикаються профспілки. У командній роботі студенти окреслили проблеми функціонування, а також активно шукали ефективні шляхи їх вирішення.Тренінг став майданчиком для відкритого діалогу, нових інсайтів і об’єднання активних людей, готових змінювати профспілковий рух на краще 🚀#uni_prof